Testovi iz patolo¹ke fiziologije

Started by Darker, 23-10-2007, 09:20:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Profesorka na predavanjima nikad nije pomenula neku knjigu sa testovima koju bismo mogli da koristimo... :nonono:
Pretpostavljam da je to knjiga èiji je ona jedan od autora, pa je neko (ne profesorka) smislio da bi to moglo da proðe kod studenata....
A svi smo polo¾ili bez toga...  :wink:

cvjetic

to vam je NEPOTREBNA literatura,znaci ne razmisljajte o tome..bacanje para...
znaci prirucnik i testovi,nista vise,i to vam je previse da znate... :roll:

shumshi

to ovaj Darker ubacio buvu medju raju...  :batina  polozio, pa sada  nas gura u vatru...  :K

cvjetic


katarina


pig_am_am

sad sam se setila...ta Opsta odaaaavno tu u skriptarnici postoji.

stef

 Postoji. Jako je lepa knjiga...i skupa, i nepotrebna da bi se polozila patofiza

MiKy

ubi nas misao o toj misterioznoj knjiGi skupoj a glupoj...ipak je nas prirucnik zlata vredan a jeftin  :wink:

cvjetic

aman!to je dare uradio da zavara trag...
zaboravite da je ova tema ikad postojala...knjiga vam ne treba,dovoljno cete da sidjete s pameti i sa prirucnikom... :roll:

Darker

Nisam mislio na knjigu, mislio sam na testove za kojima vlada pomama, a jagma je naroèito usmerena ka TAÈNO re¹enim testovima... Npr. da sam znao da postoje re¹eni taèno testovi u na¹oj skriptarnici sigurno bih je kupio i skartio sebi muke. pa sam poveden tim razmi¹ljanjem, zakljuèio da bi mo¾da ta informacija bila znaèajna jo¹ nekome :wink:

pig_am_am

a to su testovi koji se daju na ispitu? ni ja nisam znala to. ali nesto su mi skupi. 1200 din...

Darker

Ne znam da li su BA© ti testovi :wink:
Zato sam i rekao da koga zanima POGLEDA :wink:

shumshi

Ja sam to i pitala, da li su to ta pitanja koja se javljaju na testu ili barem slicna...a vi opleli o knjizi...
Hajde neka neko ko zna, kako izgledaju pitanja na testu, pogleda to, pls  :cvet