"Jafa keks" najomiljeniji brend biv¹e Jugoslavije

Started by Bred, 20-09-2008, 13:15:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: Tanjug | Blic

Nezavisna istra¾ivanja javnog mnjenja pokazala su da je "jafa keks" najomiljeniji brend iz biv¹e Jugoslavije u Hrvatskoj i Sloveniji, dok je i na ostalim biv¹im jugoslovenskim tr¾i¹tima meðu prva tri omiljena prehrambena proizvoda, saop¹tila je "Kapastar grupa".

Istra¾ivanje je na teritoriji svih biv¹ih jugoslovenskih republika sprovela agencija "PGM konsalt", a agencije MASMI Beograd i MASMI Adriatika na teritoriji Srbije, Crne Gore i Hrvatske.
Na svim regionalnim tr¾i¹tima, "jafin" udeo u prodaji biskvita prelazi 60 odsto, dok je na nekim tr¾i¹tima biv¹e Jugoslavije "jafa" u toj kategoriji osvojila i vi¹e od 80 odsto tr¾i¹ta, navedeno je u saop¹tenju.
"Jafa keks" i "Manèmelou" bili su prva dva srpska brenda koja su se vratila na slovenaèko tr¾i¹te, posle raspada SFRJ, veæ 1995. godine.

mirror-girl


Bred


mirror-girl


Enea

Quote from: Bred on 21-09-2008, 14:14:47
meni nista nema ukus kao pre ...  :dole: :hm

si trudna? :K

meni je smoki naj old skul staf

frckica-j

Joj, ljudi, ba¹ ste me potrefili!!!
Jafa, ali samo oriðinale. Nikakvi slièni kopijati! I ona sa ¾eleom od narand¾e. Najbolja od svega! Definitli!
I smoki! Onaj, obièni, bez ovih aroma ¹to sad dodaju.
I "Takovo" eurokrem! Ubijte me, volim nutelu, ali eurokrem je eurokrem! Ni¹ta drugo, ni nutele,ni linolade ni ni¹ta slièno! Takovo eurokrem!!! :~ I plazma keks! Zajedno! MMMMMM, njam, njam! (Ovo me podjseti da je vrijeme ruèku!)

mirror-girl

Frkili sa ovim stvarima koje si pomenula,naterala si me da idem da veceram iako nisam imala apetit!!!
Thanks :) :)

frckica-j

Hahahaha Hoæe to tako! Zaboravila sam na onu kombinaciju eurokrem+plazma da dodam i èa¹u mlijeka! Kalorija koliko hoæe¹, ali tako miri¹e na djetinjstvo... Eh!

diskaaa


mirror-girl

Ma jafa je zakon,upravo je grickam,necu da vas posluzim,vise za mene :)

Enea

pih, kak'a si.  :K2:

oce neko smoky?
.
.
.
.
.
.
u dupe me coki.  :K2:

mirror-girl


dirigent

Jafa& cokoladna bananica!!!  Najjace. Ja bi to izvozio u ceo svet

Yasmin

slazem se. ja to mogu da jedem i dan i noc !!!