Zaljubljivanje preko interneta

Started by Coolgemini, 20-01-2007, 11:42:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Da li ste ikad bili u vezi sa osobom putem interneta??

Da,mislim da je to danas normalna i cesta pojava
22 (34.9%)
Ne,to je bljutavo,vestacki i glupo
15 (23.8%)
Nemam komentar
26 (41.3%)

Total Members Voted: 63

Enea

ti virtuelni, novi drugari, e oni su tu kada ja hocju i kada mogu.
umeju da mi se svide i da ih zavolim. neke ponekad zelim i da upoznam, a onda sa druge strane gledano, imam isuvishe prijatelje koje NEMAM KADA da vidjam.. kada ja mogu, oni ne mogu.. i tako da mi nisu potrebni novi.. a da se zaljubishkam u nekog sa neta, ne verujem! vremenom kriterijumi rastu.. a kao shto je vecj neko rekao komp je dobar shield... oni lajavi, su uglavnom stidljivi lol

moj drugar otisao tako da se nadje sa jednom, i bash mu se svidela. znate shta je uprskalo sve? staru paklu cigara dok ona pricha on guzva, a u isto vreme vadi novu iz torbice.. riba ga chudno gleda.. guzvao je kutiju kurtona :siza: kao neki manijak sa neta. nikada se vishe nisu videli..


Luximus

Uh sto mi je ruzna ta rijec "kurton" umjesto kondom... :p I kad mi kazu "perzervativ", isto ko da me poseru... :D Em je tesko da se izgovori, em podsjeca na nesto iz vulkanizerske shupe...

Enea

#107
 :stid:
ali stvarno.

hvala ti na tome!
obraticju paznju.

a kolega Luximus, ima jako lepe fotke, moram ga pokazati drugaricama  :smekerica:

Luximus

"kolega" Luximus ne studira farmaciju  :> i zahvaljuje na komplimentu  :> ali ga isto nemoj reklamirat  :>

Enea

[off]zezamese malo  :wink:

stvarno nisi sa farmacije?[/off] :plez


a imam i jednog drugara shto se tako sa jednom matorom shto ima decu preko neta.. sada je ozenjen za istu u usa.. svashta je, bre mogucje



Luximus

stvarno nisam sa farmacije  :plez

Ma ima svasta na ovom netu... A najgore je sto ima sve vise ljudi koji se upoznaju na nevidjeno... Nedje mogu nalecet' na neku bas bas budalu, pa da bude svasta...

ThymusMedica

Ja imam druga koji je upoznao tako zenu svog zivota, eno imaju vec decu... Totalno su se pronasli.. :pljes:

Luximus

#112
Quote from: ThymusMedica on 20-01-2008, 19:35:01
Ja imam druga koji je upoznao tako zenu svog zivota, eno imaju vec decu... Totalno su se pronasli.. :pljes:
Aha, a i ja sam cuo da: "dvoje su se tako smuvali"... I preko onih sms porukica sto setkaju na dnu televizora kad se prebaci na neki od ruralnih kanala na kojima se jos emituju i taroti!!!  :>

[o6428*****Mlad, iskusan i usamljen decko iz Krnjache trazi sexy devojku za chat i upoznavanje! MOLIM SAMO OZBILJNE!!! 06428... 06428...DA BI POSLALI PORUKU, KUCAJTE: POR_TEXT PORUKE I POSALJITE NA BROJ 1111

Al-Jasmina

 :)): Lux, you're so funny

Iskreno, malo je smarajuci momenat
sto mnogi ljudi koje manje ili vise slucajno upoznajes preko neta
(recimo preko myspace-a ili preko facebooka)
automatski podrazumevaju otvorenu sezonu lova...

Malo je mucno kad se konverzacija nakon 2 porukice kulturne razmene pozdrava i pitanja o tome kako ide ili cime se osoba bavi,
svede na : Hoces na kafu, da se upoznamo bolje? Imas decka? ...

Kapiram da su ljudi otudjeni,
da su zeljni da nadju ljubav i slicno,
ali internet nije rudnik u kome svako nalazi zlatno grumenje velicine pesnice,
vec samo to - rudnik...neko u njemu samo radi, neko istrazuje, neko se obogati, a tek poneko sretne kopachicu svog zivota ("ona radi u rudniku...")  :)):