Beovulf - film koji je ¹okirao i Anðelinu D¾oli

Started by Bred, 14-11-2007, 14:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Beovulf - film koji je ¹okirao i Anðelinu D¾oli

Srpska premijera spektakla o najstarijem engleskom epu zakazana je za 26. novembar...

Anða - Film „Beovulf" premijerno je prikazan preksinoæ u Londonu, a srpska premijera biæe odr¾ana 26. novembra. Tim povodom je „Tak", domaæi distributer filma, pustio lokalnu varijantu sajta ovog filma.
Na adresi www.beovulf.com posetioci mogu naæi informacije, fotografije i video materijale posveæene glavnim likovima, koje tumaèe Rej Vinston, Entoni Hopkins, D¾on Malkoviè, Robin Rajt Pen, Brendan Glison, Krispin Glover, Elison Loman i Anðelina D¾oli.
- To je neverovatan film, a neki delovi su me èak ¹okirali - rekla je Anðelina D¾oli posle premijere.
Oskarom nagraðeni reditelj Robert Zemekis uz pomoæ najsavremenije tehnologije prenosi na veliko platno najstariji ep napisan na engleskom jeziku. Glumci su snimani na sceni, a zatim su ti snimci kori¹æeni kao „sirovina" za najmoderniju 3D animaciju.

24sata

trailer- http://www.beowulfplayer.co.uk/

Darker

èak su je ¹okirali :wall:
Film po trailer-u a i po starijoj verziji sa Cristoferom Lambert-om je s**nje...

pig_am_am

[off] reci,molim te onu tvoju o bolu u karlicnom predelu.
dusu dala za ovu temu [/off] :>

Duke

Meni se svidja ideja da heroj bude malo i zao i iskompleksiran, gledao sam prewiew, sigurno cu pogledati