Deset godina ¹pijunirao svoje stanare

Started by Roben, 27-11-2007, 21:33:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Deset godina ¹pijunirao svoje stanare

Nemaèka policija uhapsila je ¹ezdesetogodi¹njeg mu¹karca koji je deset godina kamerama i mikrofonima ¹ijunirao svoje stanare dok su se ovi kupali i spavali.

Nemac je kamere i prislu¹ne uredjaje postavio u spavaæim sobama, kupatilima i drugim prostorijama dva stana u Ingol¹tatu, navodi bavarska policija. ©pijunirao je najmanje sedam sada¹njih i biv¹ih stanara - i nepoznat broj njihovih gostiju.

Uhap¹en je zbog ugro¾avanja privatnosti kada je jedna njegova stanarka pro¹le sedmice prona¹la mikrofon prilikom èi¹æenja stana.

Nemac je priznao da je gledao i snimao stanare i njihove goste, a policija sumnja da su njegovi motivi bili seksualne prirode.

"Za¹to mislite da bi neko postavio kameru u kupatilo - da vidi da li je èisto?", upitao je predstavnik za ¹tampu bavarske policije Ulrih Pepsel.

(Beta)

Wolf

QuoteUhap¹en je zbog ugro¾avanja privatnosti kada je jedna njegova stanarka pro¹le sedmice prona¹la mikrofon prilikom èi¹æenja stana.
Nisu cistili stan 10 godina :K
Salim se. Kakav lik moras da budes pa da radis ovako nesto :hmm

Masha

Quote from: WolfNisu cistili stan 10 godina  :K

Svaka cast na zapazanju  :siza:. Koji si ti lik hahahha. Ali, sad ozbiljno - fuj! Mislim, postoji Veliki brat, aman  :K

pig_am_am

a zar niko nije zapazio da je ovaj 60-godisnjak.
ja ipak mislim da je taj pazio da mu bude cisto  :>