Kristijan priznao ¹amar

Started by _d.0.t_, 07-02-2008, 21:15:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

_d.0.t_

Quote from: 'Bred'Inace, tema o doticnom vec postoji ovde
ova je prilagodjena ovom podforumu. treba da crtam?

tema nije zezancija kao shto si rekao par postova iznad. da si mozhda zhiveo u Bg-u devedesetih, znao bi koliko su ovakve figure uticale na celo drushtvo.
poshto za tebe ovo nema ni najmanji smisao, pusti nas ostale da dishemo na ovom topiku.

pig_am_am

Quote from: Darker on 09-02-2008, 11:16:01
Chak norris ima sina. zove se kristijan :siza:

a milka canic je rodila cak norisa  :pst
brzo. milku canic u zabelu  :K

Enea

pigi, ne diraj milku canicj.. evo jedno: dobroveche!


Quote from: 'Bred'Trebao si reci odmah da je ovo samo tema o Kristijanu.



ne nego o kome je, i posle ja ne znam da chitam ? :siza:

ja mogu samo jedno da vam kazem: hiljade i hiljade sklekova!


alfie

Nemojte o ovome... Budite bolji...

pig_am_am

ma kakav cak noris...koja milka canic...

kristijan je usio sve njih redom... hocu jos :siza:

ne mogu da budem bolja....to je jace od mene...  jbg...bila sam takva jos kao embrion :siza:



tarantulica

Quote from: Darker on 09-02-2008, 16:01:57
Ajde ovako, Kristijan Goluboviæ je reprezent ozbiljnog dru¹tveno-politièkog problema. Meðutim taj problem je svojom medijskom eksploatacijom doveo do grotesknosti. Te otuda neozbiljan pristup vi¹e nego ozbiljnoj temi.

Podsmeh je nemoæni odgovor obiènog graðanina na ovakve pojave u dru¹tvu :wink:

Pre dve ili tri godine sam obja¹njavala hemiju klincu koji je tad bio druga godina gimnazije. Kada sam kretala kuæi, nekako smo pomenuli to da ¾ivim na Vo¾dovcu. Njemu su se u sekundi zacaklile oèi i sa puno po¹tovanja me je pitao:"Ti si sa Vo¾dovca? Da li poznaje¹ Kristijana Goluboviæa?"
Ispostavilo se da se on svaki dan nalazi sa drugovima, da gledaju "Vidimo se u èitulji" i onda se takmièe ko æe najbolje da imitira Kristijana. On je njihov idol, posle svega ¹to je uradio. U stvari, ba¹ zbog svega ¹to je uradio....  :shock
Ti klinci sad imaju 18 godina...

Duke

Mozemo mi da pricamo sta hocemo ali te figure su obelezile jedno vreme koje je, srecom, iza nas. Drugi su to vreme doneli ali da ne idem u off. Sasvim je normalno da klinac od 18 godina zeli da bude strah i trepet svima na ovom svetu i po meni sasvim je normalno da mu idoli budu oni koji su, suocimo se sa tim, donekle uspeli u tome.

A Kristijan je navikao na njegovo doba, on i dalje zivi u devedesetima, ne dira ga niko jer je bezopasan, inace zna ovaj danasnji sofisticirani kriminal da se izbori sa ovim primitivnim iz koga je nastao, ne bojte se.

Enea


Bred

Quote from: _d.0.t_ on 09-02-2008, 18:54:08
Quote from: 'Bred'Inace, tema o doticnom vec postoji ovde
ova je prilagodjena ovom podforumu. treba da crtam?

tema nije zezancija kao shto si rekao par postova iznad. da si mozhda zhiveo u Bg-u devedesetih, znao bi koliko su ovakve figure uticale na celo drushtvo.
poshto za tebe ovo nema ni najmanji smisao, pusti nas ostale da dishemo na ovom topiku.

ok, ajde onda da vidim uticaj tih figura na drustvo .
:wink:
primer: post od tarantulice i duke-a. :wink:

pig_am_am

uticaj kristijana?  :gay: dok taj decko iz paukove price ima volju da uci hemiju,ne brinem se ja za njega.

ali kad neko ko ima 22 godine kaze da je jedina knjiga koju je procitao "maneken smrti"
i ima pistolj u kuci koji je platio sto eura...a da vam ne kazem jos i kako je zaradio te pare...
eh...

kakav kristijan, smejmo se kristijanu. ljuba zemunac je veci "idol"  :>


i gde je kristijan trepet? pa on da nije bio toliko u zatvoru, svi iz "citulje" bi se "videli".

sto moramo da uozbiljimo temu?  :K

Bred

Quotesto moramo da uozbiljimo temu?
mora.
:K
zato sto sam linkovao vec gore ka temi o kristijanu koja je manje ozbiljna  :wink:

Enea

ali smeshno je choveche: priznao je da je lupio shamar '94! :siza: