Seminar "Multidisciplinarnost farmacije" vol II

Started by Darker, 17-12-2007, 22:45:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

philoserbiana

lepo,bas lepo...zao mi je sto imadoh vezbe u to vreme...a bas me interesuje sve o homeopatiji  :hmm

Tinkerbell

Bilo je lepo  :happy:    pogotovo trece predavanje, bas zanimljivo. Al i dalje nemam stav prema homeopatiji. Nesto sto dokazano deluje, a nikom nije jasno kako ni zasto, sumnjaju na neke fizicke sile  :hmm    i pomalo mi je smesan nacin pripreme preparata  :>  treba mi jos puno ovakvih predavanja da to shvatim bas ozbiljno... 

Bred

da, ja konacno shvatih tamo sta su sukusije.  :K

tarantulica

Meni je i prvo predavanje bilo interesantno, vidim da njega niko ne pominje... Mo¾da nisam dovoljno upuæena u prièu, pa su mi i obiène i jednostavne stvari bile nove i zanimljive   :happy:

Bred

Ono sto sam ja cuo jeste da ljudi i nisu preterano zadovoljni tim prvim predavanjem   :wink:

tarantulica

Mo¾da...

Bilo bi korisno da saznamo zbog èega je tako...

:cvet

Tinkerbell

Mozda zato sto je pricala o necem sto bi trebalo da postoji kod nas, a ne postoji i tesko da ce ikad postojati ili pravilno funkcionisati.  What`s the point?  :K

tarantulica

Sve se menja...  :wink:

Mislim da je bitno da budemo upoznati sa idejama koje postoje, pa æemo znati èemu treba da te¾imo  :cvet

Tinkerbell


Masha

I ja sam bila na predavanjima. Propustila sam prvo jer sam kasnila na pocetak, a bilo mi je neprijatno da prekidam. Teme su mi se dopale. Drugo predavanje mi je bilo zaista zanimljivo i Dr Dorit je stvarno super predavac. Svaka cast FID-u i samo tako nastavite  :pljes: