Komp mi uzasno sporo radi

Started by vlada89, 08-01-2008, 23:20:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dirigent

Ako gledate xxx sadrzaje ne zavlacite se previse u one linkove koji otvaraju nove linkove.

     Ja imam tuneup utilities , on je zgodan jer pravi backup restore system. Kad mi se zapatio neki virus koji nisam mogao da pomerim samo sam restorovao sistem na stanje 5 dana ranije i sve je nestalo ko vodom odneseno , a sredeno za 5 minuta.
      E sad da li su virusi stvarno pomereni ne znam, ali mi kopjuter ne prijavljuje da ih ima , sto mi je ranije radio i usporavao mi masinu drasticno.
       Izgleda da je ovo najbolja fora.

Bred

Tesko da se virusi dezinfikovani  :wink:
jass, obrati se pravom coveku tj meni na pm, pa ce se sredi  :wink:

lm, norton trosi daleko vise resursa nego kav a rezultati domacij av testova idu u prilog tome da je kav najefikasniji  :wink:

odosmo u off.

Al-Jasmina

 :cvet Kolega Nirre se bas trudi da mi pomogne,
ali izgleda da cu morati noviju verziju da skinem (ovoga puta kompletniju, jelte)
Ako neko ima link nek mi posalje na pm
dakle, L'Expertu Admine evo ti sanse  :cvet


kaja

Koji Kasperski preporucujete?
Ima anti virus i internet security. :wink:

Wiseguy

Pa u principu ako koristis internet trebaju ti oba, a ako ne, onda samo anti-virus. Ali preporucujem da nadjes nesto sto ce ti objediniti to, jer ovako ces morati da vodis racuna o dva programa, a ako uzmes npr. Nod32, onda on sve to lepo u jednom radi sam. U svakom slucaju, Kaspersky je odlican izbor, samo zna da bude problematican sa siframa i kljucevima ako kojim slucajem nije legalan...

nasty girl

kasperski je uzasan po meni...

on se bori protiv peer to peer mreze i ako skidas sa neta nesto preko p2p moras da ga podesavas dodatno...

Bred

naravno ali za sve ostalo je mnogo dobar :!

nasty girl

nemoj dva outa reci da je za sve ostalo mnog dobar..

imala sam ga bas dugo i kao nije bilo virusa u kompu... i kada sam instalirala avast mislils li da ih nije bilo? :happy:

Bred

pazi, apsolutno nije relevatno ni sta ni ti ni ja mislimo niti kakva iskustva imamo, strucnjaci su rekli => http://www.mycity.co.yu/AV-Test