Zenski casopisi-da li ih citate?Koju poruku oni nose?

Started by katarina, 16-08-2006, 09:05:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

iwanna 87

VAUUUU!!!!!!!! Nisam znala da takav utisak ostavljaju casopisi?? Jedno vreme sam citala L&Z i smorila se da prestilavam reklame,koje zauzimaju vise od pol acasopisa.. Smatram,da samo podvoljive osobe mogu da se vode po casopisima,tinejdzerke,koje u zivotu nista nisu radile-tatine maze.. svako iole realan,shvata da su to Americka balezganja,tako da se ja ne suvise oko toga.. :>: :>: :>: a i casopisa nema bas puno koji su dobri,za sada ,, Bilje i Zdravlje" meni je extra i svakog mesecaga kupujem, opet ne treba mi neki casopis da mi kaze da je celulit upala masnog tkiva- to mogu da nadjem i na netu,na medicniskim stranicama,ili da cu to viska kg  biti ruzna- to je ocigledno,kad cu se sama lose osecati, jer ce me gusiti! :ziveli :~ :plez Ali ,ko to slusa: krigla tocenog   piva,masa belog luka u pljeskavaci i  vozi!!   :smekerica: :smekerica: :smekerica: e,a prpo teme,kako da zadovoljite njegovom macora,malopre sam bila na fitnesu i drugarica mi je donela casopis da procitam :,, 10 nacina,kako da oralno zadovoljim muskarca" i jos kaze,kako je to ona detaljno prostudirala i jos nasla neke greske!!! :wall: :wall: :wall: Eto,na takve se ne moze uticati,ap svei zabranili casopise,one ce ipak naci nacina da cuju ono sto zele,sto vide u americkim serijama i filmovima.. Svaka,iole obrazovana zena,too sebi nikada nece dozvoliti! :F :F :F tako da muskarci,kad se zabavljate,prvo je pitajte koji joj je omiljeni casopis,da znate sta da ocekujete!! :*: :*: :ziveli :krsti: :tpapir:

frckica-j

Iskreno: ima li ijedan èasopis da valja èemu? :hm  Mo¾da samo "Politikin zabavnik", ali èini mi se da i on sa vremenom propada plus ga "slistim" za sat vremena i ¹ta onda? Ili mi nije vi¹e toliko zanimljiv kao prije? A sve ostalo, mu¹ko ili ¾ensko, potpuno je isto.  :indi: I jedni i drugi pi¹u o istim stvarima samo iz 2 razlièita ugla. Imam mlaðeg brata pa mi pod ruke doðe i Plejboj i CKM i potpuno je isto: biæe¹ maèo ako ovo, uradi ono, iskombinuj ovo i ono jer je to moderno i biæe¹, kako vi ka¾ete baja (uh, mrzim tu rijeè), iznenadi je, udovolji joj i slièno. CKM je samo u humoristiènom fazonu, za promjenu. ®enskim jedino nedostaju duplerice i slièna fotografska umijeæa.  a005  :wink:  :K2: O Skandalu, Svijetu i ostalim  :bljak: neæu da prièam uop¹te. ®ali Bo¾e ¹ume ¹to je isjeko¹e za tako ne¹to.

iwanna 87

Mikijev Zabavanik je superrrrrrrrrrr!!!!!!! Jeijj! Pogotovo mrgud Daca :pljes: i pacje price! :) :pljes: :lol: :)):

Yasmin

Najbolji je Politikin zabavnik  :ok: Casopis za sva vremena...