Test : Spu¹tanje padobranom

Started by Mashrum, 19-04-2008, 03:50:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Mashrum

Evo nadjoh jo¹te jedan tester  :)):
Pa ko oæe da se testira, nek nastavi èitati  :happy:


Spu¹tanje padobranom nije za svakoga, ali statistike ka¾u da je to zapravo zabava niskog rizika, znatno bezbednija od, na primer, poku¹aja da preðemo ulicu na Menhetnu dok je na semaforu crveno svetlo. Ali, èak i ako sve to uzmemo u obzir, te¹ko je naæi racionalno obja¹njenje za ovaj èin. Neki ka¾u da je u pitanju adrenalin, ali kod iskusnih entuzijasta, taj èisto fizièki do¾ivljaj nestaje nakon prvih nekoliko skokova. Ono ¹to ih tera da uvek iznova skaèu jeste oni nekoliko kratkih, savr¹eno jasnih trenutaka u kojima svet koji izgleda tako minijaturan le¾i pred na¹im nogama, i sve dobija drugaèiju perspektivu.

Spu¹tate se padobranom, na pola ste puta do dole, i polako plutate pod platnom va¹eg ra¹irenog padobrana.
Opi¹ite prizor koji vidite dok gledate ka zemlji:

1. Polje puno trave i cveæa
2. Kr¹evit, kameniti pejza¾
3. Divlje zveri koje vas èekaju ra¹irenih èeljusti
4. Talasi reke

*************************************************


Okaèiæu ubrzo RE©ENJCE  :happy:

Enea

crna mashrum shta ti radish u 10 do shest?  :K

odg: poljana naravno

Bla_bla_blaaaa


buu

ne mogu da verujem, mene brat danas ubedjuje da skacemo sledece godine, ali ja se plasim, sta ako se ono cudo ne otvori? :roll:
u svakom slucaju 1. javi resenje testa

pig_am_am


malena

Moja zamisao je bila drugacija,nema je u ponudjenom,ali ipak sam se odlucila za 1.

besno pile


Kamicak


blablabla

ja bih da ateriram na travcice, cvetice, leptirice...

Maslacak

1.
Ali sad me nervira ¹to je to svaèiji izbor :>

leluska


avgogh

Quote from: Maslacak on 20-04-2008, 18:05:08
1.
Ali sad me nervira ¹to je to svaèiji izbor :>

:lol: isto, al' sta cu kad je tako...

pig_am_am

kad ces nam reci , mashrum?  :igra:

Mashrum

Pigi, u 10 do ¹est..  :)):  ©alaaa!  :>

Sti¾eee - RE©ENJE
Sve sami optimisti..Ba¹ lepo.  :happy:



Slika, tj. prizor koji vas dole ceka, pokazuje vas opsti stav i uverenja o tome sta vas u zivotu ocekuje i otkriva vas stepen optimizma ili pesimizma u zivotu.

1. Polje puno trave i cveca
Vi ste veciti optimista. Verovatno osecate miris cveca na visini od 2,5 hiljade metara  :)): i smatrate da trava raste tako gusto samo zbog toga da Vam obezbedi prijatan pad. Sa takvim stavom samo nemojte da zaboravite da upravljate padobranom i pripremite se za sletanje.

2. Krsevit, kamenit pejzaz
Za vas je Marfi optimista: cak i kad nista ne moze da krene kako ne treba, krenuce u svakom slucaju. Pa, barem vam se padobran nije zapetljao. Do sada. Trebalo bi da pogledate svet sa lepse strane. Na kraju krajeva, sada ste barem na vrhu sveta. Jedini pravac u kojem mozete da krenete je... dole.

3. Divlje zveri koje vas ocekuju rasirenih celjusti
Ne smeta vam sto je svet tako neprijateljski raspolozen prema vama, jer smatrate da je to ipak zabavno. Svoju sudbinu posmatrate sa rezigniranim smislom za humor i nikada ne propustate priliku da se nasalite, makar i na svoj navcin.

4. Talasi reke
Niste ni pesimista, ni optimista, vec stvari prihvatate onako kako dolaze i resavate probleme u hodu. Shvatate da niko ne zna dovoljno o buducnosti da bi mogao da kaze da li ce ona biti dobra ili losa, a osim toga, imate dovoljno stvari kojima se treba pozabaviti u sadasnjosti. I to na konkretan nacin, na primer, da li da se usmerite ka obali reke kako se ne biste utopili, ili prema najvecoj dubini da biste ublazili udarac.

Enea

[off]mmmmmmmm
nebo evoooo meeeeee![/off]