Izujedao je èopor pasa dok je spasavala dete

Started by Bred, 09-09-2010, 17:12:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

 G. Avaliæ | Blic

Beograd - Èopor pasa lutalica izujedao je juèe usred dana Ljubicu M. (59) u Ulici Nede Spasojeviæ na Be¾anijskoj kosi, dok je od pomahnitalih ¾ivotinja spasavala dvoipogodi¹njeg deèaka kog je èuvala. Ljubica je zadobila ujede po nogama i zadnjici.
U pomoæ napadnutoj ¾eni prva je pritrèala kom¹inica koja obièno hrani pse lutalice

Ljubica je u 14 sati izvela sina njenih prijatelja u park iza zgrade i pustila ga na travu da se igra, kada je primetila èopor od ¹est, sedam lutalica kako kreæu prema detetu. Upla¹ena, skoèila je prema deèaku i sekund pre nego ¹to su mu lutalice pri¹le, zgrabila ga u naruèje.


- Kuèiæi su odjednom pojurili prema nama i dete se jako upla¹ilo. Uhvatila sam ga, pomislila sam da æemo uspeti da im pobegnemo, ali nismo. Napali su me i poèeli da me ujedaju - ka¾e Ljubica jo¹ uvek vidno potresena.


Dok su psi skakali na nju, Ljubica nije ispu¹tala dete, ¹titeæi ga od razbesnelih pasa.


nastavak -> http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/206340/Izujedao-je--copor-pasa-dok-je-spasavala-dete