Babu zajahala krava

Started by Bred, 21-09-2008, 15:13:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Dok se vraæala iz polja vodeæi stoku sa ispa¹e, bugarsku seljanku Rositu Kasabobu iznenada zaskoèila krava Dana

SOFIJA - Starija Bugarka vodila je natrag stoku sa ispa¹e iz obli¾njeg polja kad je iznenadila jedna od njenih krava.

Rogata ¾ivotinja se iznenada podigla na zadnje noge i zaskoèila 68-godi¹nju Rositu Kasabobu iz sela Krustatisa, a neobiènu scenu zabele¾io je lokalni fotograf. Da prizor bude jo¹ sme¹niji, pobrinuo se bakin magarac, koji je izgledao kao da se valja od smeha. Neobièan rvaèki zahvat mirno su posmatrali jedna seljanka, zbunjena ovca i iznenaðeno tele. Ali, iako je krava Dana sru¹ila vlasnicu na zemlju, ako se zanemari nekoliko ogrebotina i modrica, Rosita je pro¹la nepovreðena.

- Nijedna od mojih krava nikada nije uèinila ni¹ta slièno. Najgore od svega je bilo kada sam ugledala magarca kako se valja po zemlji. Sigurna sam da mi smejao - isprièala je poletna Rosita.

Ipak, za razliku od magarca, seljanki sve to nije bilo tako sme¹no, pa je rekla kako bi Dana mogla zavr¹iti u novogodi¹njim kobasicama.


kurir

mirror-girl

Cini mi se da ova krava ima gresne misli  :>:

Bred

hahahahahahhahah, umro sam od smeha ... :siza:

prvo sam mislio da je rec o biku ali u tekstu samo kravu spominju ...  :lol3:

KaBoom

#3
Ovo me podseti na filmiæ kad magarac poku¹ava da siluje èiku. Stvar je daleko ozbiljnija od ove... Magarcu se digo, a èika ima pantalone skinute, valjda je poku¹ao da kenja pored puta. Uostalom, evo, pogledajte: [youtube=425,350]fB07zrVD2U8[/youtube] :K2:

mirror-girl

E KaBoom,stvarno znas da zgadis zivot  :bljak:
Ovaj glupi klip sam gledala odavno i mogu reci da je mnogo  :dole:
Pusti ti magarca,ovde je glavna zvezda krava! :wink:

Bred

da, mislim da klip vec ima postovan u delu Interesantni klipovi ...

No, ja znam za obrnut slucaj ali to je previse bolesno tako da cu da  :pst

:K2:

KaBoom

Baba zgazila gravu? :K2:

Brede, Brede, zabrinjava¹ me sa ovim "obrnutim sluèajem", pa linkovane sexi stvari... :molim:

A mirrorko, priznaj da je sme¹an klip! :>: Najjaèe mi je kad na kraju padne, pantalone i gaæe dole, a magarac navalio... :K2:

mirror-girl

Smesno bi mi bilo kad bi se tebi tako nesto desilo  :plez

KaBoom

Quote from: mirror-girl on 21-09-2008, 21:19:45
Smesno bi mi bilo kad bi se tebi tako nesto desilo  :plez

Eeej, kad sam ja tebi tako ne¹to rekao??? I meni bi bilo sme¹no da tebe magarac napadne! Eto ti! :plez

mirror-girl

Vidi ti njega   :batina
Pa i ti stalno pljujes zenski rod,a ja sam zensko ako se ne da primetiti...

KaBoom

Pi¹e¹ u ¾enskom rodu, to mogu i ja... Mo¾da sam ja neka okorela ¾enska sa druge strane ¾ice, koja tra¾i devojku! :>:

Daj ti neki materijalni dokaz! :K2:

A vas ¾ene moooram malo da kritikujem! Bilo bi vam dosadno bez mene. A mo¾da i nauèite ne¹to... :plez

No hard feelings :jub:

mirror-girl

Ma ja nisam zensko,ma kakvi...Samo...Necu da detaljisem  :K2:

frckica-j

Mene interesuje kako se takva seksualna sklonost zove? Mislim, sklonost ¾ivotinja prema èovjeku. Za obrnuti sluèaj znamo.

KaBoom

Magarac i krava su homofilièari! :K2:

Ali magarac me je, jooooj, obèarao. Da je bio bik na babi i on bi me obèarao... :wink:

mirror-girl

Kako je tebe lako ocarati... :wink: