Novi show umesto VB-a-Operacija trijumf

Started by Bred, 27-03-2008, 16:10:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirror-girl

Quote from: salem_tuzla on 09-01-2009, 17:00:40
samo sam htio rec da mi je ok sto je dobio glasove iz svih zemalja bivse yu,lijepo je to da su se barem jednom sklonile naci tenzije na stranu

E u tome je poenta svega!!!  :pljes:

frckica-j

Da jeste, ali kamo lijepe sreæe da je to tako! Mo¾da jeste, ali u jako malom procentu.

©to se Danijela tièe, jeste on sve to ¹to vi govorite za njega, ali da nije bilo njega ne bi se slatko ismijala svima ostalima. Najzanimljivije mi je bilo kako svi pi*de zbog njega, a on ih kulira!  :siza: (S druge strane da mene neko toliko nervira  :gnjec:  :djavo  :21: i bilo bi za njega  :abso:)

mirror-girl

Ja sam Danijela najvise gotivila od svih i potajno se nadala da ce pobediti....

salem_tuzla

meni je najsmjesnije bilo kad se "posvadjao" danijel sa flasicom.pala mu na glavu i kaze "..glupaco jedna opet si me udarila" te je uznemireno baci na pod   :K2:

mirror-girl


frckica-j

Da u pravu si! Umrla sam tad od smijeha!  :116: A nije mu falilo sliènih situacija: prièanje sa kamerom, ma¾enje zeca ili sve ono s maèkom ¹to je bilo na poèetku... Nisam gledala èesto dnevne emislije, ali kad god naletim na njih ili se ljudi nerviraju zbog njega ili on ima neke od tih situacija... hahahhaha

Bred

pa dobro, il' ga gotivis ili ne, nema tu izmedju ...

:wink: :K2:

frckica-j

Kao prvo, super pjeva. I gotivim ga u tom smislu da mi je bio jako interesantan i zanimljiv tim svojim ispadima, a i zato ¹to je neki potpuno svoj, posebna sorta ljudi, èudak, a ja ne bje¾im od takvih ljudi, nego su mi jako interesantni (ne volim sivu boju i ljude koji se ne izdvajaju ni po èemu, nego nastoje u sve da se uklope). Eto, zato mi je bio super. Ali, da mene neko toliko nervira koliko je on njih, ne bi se dobro proveo... Jesam li sad malo jasnija?

diskaaa

jeste on bio jedini zanimljiv,ali mislim da je kao covek dosta los..mada,ko zna,ne mozes bas ni da provalis kakav je ko..a u ostalom ne bi trebalo to ni da bude bitno ,vec kako ko peva,a on peva odlicno..ali mene ipak iritira i ponasanjem na sceni...

Bred

BABAJA LA®NI RUKOMETA©

Adnan Babajiæ, pobednik muzièkog ¹oua „Operacija Trijumf", nikada nije profesionalno igrao rukomet u klubu Konjuh iz ®ivinica, veæ se samo nekoliko puta pojavio na treningu, i to pre najmanje ¹est ili sedam godina, posle èega je odustao

Ovo je za Press RS potvrdio Emir Junuzoviæ, trener Konjuha, dodav¹i da se Babajiæa uop¹te ne seæa!
- Èuo sam od nekoga da je Adnan rekao da se profesionalno bavio rukometom, ali odgovorno tvrdim da nije, jer bih ja kao trener za to znao. Treniram rukometa¹e Konjuha punih ¹est godina. On se, pre nego ¹to sam do¹ao u klub, dakle kada je imao 15 godina, prijavio i najvi¹e pet ili ¹est puta do¹ao na trening - ka¾e Junuzoviæ. Stariji èlanovi kluba seæaju se da je kratko dolazio na treninge, ali da je brzo uvideo da nije ni talentovan ni zainteresovan za ovaj sport, pa je na kraju i odustao. Ako je stvarno rekao da se u ovom klubu bavio profesionalno, slagao je - ka¾e Junuzoviæ za Press RS.   

(A. P.)
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=55908&sectionId=41