Adonis u akciji :)

Started by Bred, 26-07-2006, 21:27:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Smrda

sorry bred...necem vise!! :cvet

Adonis_Vernalis

Brede, pa odmori malo svoje oko nedremano...  :cvet

Adonis_Vernalis

Vec mnogo meseci mrtva tema. Nemojte arciti vreme na nju.

philoserbiana

tema je vec 2 godine"uspavana lepotica"  :shock2:
evo,dolazi princ na belom konju... :>:
koji fitopreparat je dobar za lecenje impotencije i napada jake glavobolje...zasebno naravno  :K2:

Bred

profesore, to znaci da dve godine niste u "akciji" ...
:K2:
salim se ...  :>:

philoserbiana

Rhodiola rosea,recite mi nesto o ovoj biljci   :cvet
Giseng radix-koji preparat na ovoj bazi preporucite,narocito za bolje pamcenje  :K2:
Adonise,da li i dalje vrsite konsultacije u apoteci na Novom Beogradu  :ok:


frckica-j

Hahaha!!! Brede, kako mi koji smo novi na forumu, da pogledamo te slièice??? Mislim, to- profa u akciji?

Profo, za¹to vi¹e ne predajete kod nas u BL? (Ne bih da se profesorke naljute, ali starije generacije su nam rekle da ste vi bili najzanimljiviji. I negdje ste rekli da smo "dobri i vredni mladiæi i devojke", na nekom postu, i onda nas ostavite. CCC ©mrc. Da ne ispadne ulagivanje, polo¾ila sam gnoziju).

E da Smrdo, ne znam ¹ta fali tvom niku. Nas je profa organske uèio da u hemiji nema da ne¹to smrdi. Mo¾e samo da lijepo ili neprijatno miri¹e... :K2:

Bred

kovdrzo, nema vise slikA, apotekebg su izbrisale profesora ... :K

Adonis_Vernalis

Apoteke nikada nece moci da izbrisu profesora. Mogu samo njegove slike izbrisati. No, profa je svoje slike sacuvao, narcisticki se brinuvsi o sopstvenom press-clippingu. ;).

philoserbiana

lepo,nego Vi ne dadoste farmakognozijske odgovore...ja cekam  :streber:

Bred

i dajte onda slike da ih ponovo postavimo  :>:

Enea

Philo, utvrdi uzrok glavobolje prvo. To je ono od chega treba da krenesh da bi do bilo kog odgovora doshla. Tako na primer ja ti odgovorim kofein. I? Pa nista zeznem te posto postoji vazokonstriktna i vazodilatorna migrena. Kod jedne od njih pogorshacje stanje, kod druge necje.
Isto i za impotenciju.. Ma, Echinacea Rosea i cjaos.  :fancy:

Hej kolege!
Dajte vashe slike iz akcije.    :kul:


:indi:

zerocool

Sto se tice glavobolje, Enea je u pravu. Ja sam isla na silna ispitivanja, sumljali na migrenu, tumor, uzas, a na kraju samo nizak pritisak i to uzasno nizak. Imala sam kao probadanja u predelu slepoocnica. Najbolje je da se pozabavis hranom, sportom, a ako boli u predelu cela i slepoocnica, onda mazi tigrovu mast, stvarno je najbolja. Ja sam neko vreme pila Ginko kapi, nisam za kapsule, ako ne mora, pa je i tu placebo uradio svoje i pomoglo je kod glavobolja. Ako su sinusi u pitanju i tu imam preporuke  :wink:

philoserbiana

nase dve koleginice pate od nesanice...sta preporucujete..valerijana ne pomaze...osim nekih vezbica sta?