Main Menu

srebrna voda

Started by daredevilboy, 10-03-2008, 22:32:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: daredevilboy on 15-03-2008, 12:02:32
paradentopatija je povlachenje desni a bakterije je potpomazhu kad vetj nastane

Pa onda probaj.
Ali za to mo¾e¹ da proba¹ i npr. teènost Tantum Verde.
A srebrna voda DA, ima antibakterijsko delovanje, ako si samo to hteo da èuje¹.

bio balkan

Srebrna voda - najbolji antibiotik. Nije èudotvorna, ali zaista poma¾e. Kvalitet je sporan kod nas i znam za jednog proizvoðaèa ( eko solar ) koji je pravi i prodaje po apotekama. Problem je ¹to je preskupa iako je proizvodnja bagatela. Dotièna srebrna voda se pokazala kao ispravna, registrovana je kao dodatak jelima, a problem je kod koncentracije srebra. Koncentracija je 5PPM ili 5 èestica srebra na milion molekula vode. To je mala koncentracija i treba popiti puno vode da bi se video boljitak. To istovremeno znaèi i mnogo para jer je 1/2 litre oko 1200 dinara. Pojavilo se mnogo divljih proizvoðaèa, pa zato dobro obrati pa¾nju gde kupuje¹. Ameri su u toj oblasti oti¹li najdalje i to je kod njih pprava industrija. Protivnici pla¹e kupce ARGERIJOM ( plava ko¾a ) koja se stvarno dobija od krupnih èestica srebra i ako se pije nekvalitetna i u enormnim kolièinama. Po tome su ljudi i dobili naziv LJUDI PLAVE KRVI ( sitne plave taèke na ko¾i)ne znajuæi da je to u stvari bolest.

Enea

a sta radi srebro bakterijama?  :wacko:

Bred

da potvrdim da je to ta cena otprilike i da ljudi sve vise traze srebrnu vodu, takodje po informacijama koje ja imam ona se ne moze kupiti tek tako vec samo u apotekama ...

Takodje postoji i srebrna krema ...

bio balkan

Po nekim istra¾ivanjima srebrna voda ubija sve bakterije i sve viruse. Ni¹ta nije rezistentno na srebrnu vodu, ali to ipak zavisi od koncentracije srebra u toj mrtvoj vodi. Korisne bakterije unosimo svakodnevno putem hrane pa nemoj da se sekira¹ da æe¹ ostati bez njih. Problem kod na¹ih proizvoðaèa je kako dobiti vodu 10 000 puta èistiju od ove iz vodovoda, pa eko solar kupuje redestilovanu vodu koja je na ivici (0,5 mikro simensa).

bio balkan

Pored EKO SOLARA jo¹ jedna firma se reklamira kao proizvo¹aè srebrne vode. Ukucaj srebrna voda u pretra¾ivaè pa æe¹ naæi. Problem je ¹to se ta proizvodnja mistifikuje kao vrhunsko tehnolo¹ko èudo. Ovi proizvoðaèi prièaju o svojim fabrikama, a cela proizvodnja stane u malo veæu èajnu kuhinju. Bio sam na jednoj prezentaciji pomenutog EKO SOLARA i prilièno naljutio kako njih tako i sebe. Non stop spominju fabriku za proizvodnju, pa kad sam pitao gde se nalazi i dali imaju sliku fabrike, reagovali su kao da sam hteo da saznam najskriveniju vojnu tajnu. Kada smo diskutovali o ceni ispalo je da oni malte ne ni nemaju zaradu, ali bo¾e moj hoæe da ozdrave naciju. Odgovorno tvrdim da se ureðaj za pravljenje srebrne vode korektnog kvaliteta mo¾e kupiti za 300$, pa da 1 litar te vode sve zajedno sa ambala¾om ne mo¾e ko¹tati vi¹e od 70 dinara. Zaraditi 10 puta je ba¹ preterano, ali ku umije njemu sve.