U sukobima u Beogradu petoro povreðeni

Started by Bred, 24-03-2009, 21:48:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Dve grupe mladiæa sukobile su se veèeras sa policijom ne¹to posle 21 èas u centru Beograda, na Zelenom vencu i kod hotela "Moskva". Kako je saop¹tila policija u tim sukobima su povreðena tri policajca i dvoje graðana.

Policija je tokom incidenata u centru Beograda privela 24 izgrednika iz grupe koja se izdvojila sa skupa na Trgu Republike posveæenog seæanju na ¾rtve vazdu¹nih udara NATO.


nastavak -> http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=128961

frckica-j

Ljudi moji, ¹ta se zbiva kod vas? Malo-malo pa neki belaj...  :box

dirigent

crno nam se pise. Ranije su ljudi bili anarhisti radi nekih ideala , plemenitih ili promasenih sve jedno , a danas za agresiju povod je izgleda sama agresivnost.
    Kad se to desava u jednoj patrijarhalnoj i pravoslavnoj Grckoj , sta moze ostatak sveta ocekivati u buducnosti, pa i mi sa njima?
    Ubedjen sam da ce kroz 50 godina mentalni sklop i poimanje sveta tadasnjeg coveka biti toliko razlicito od danasnjeg da ce nas jos za nasega zivota smatrati neadertalcima  i zaostalim artefaktima arheologije.

KaBoom

Pa ja ih veæ smatram primitivcima... Ovi Obrazovci, Nacionalni stroj, Pokret 1389, Dveri Srpske, Krv i Èast, Combat 18 itd... Klinci koji tra¾e povod da pale ambasade, kamenuju Mek i potuku se... Ja bih ih sve zabranio.

A onda ka¾u "eto, zabranjuju nas koji istinski volimo Srbiju, koji bi ¾ivot dali za nju, a pu¹taju izdajnike i pedere da mar¹iraju gradom"... Pogre¹an pristup problemu imaju, po meni. Oru¾je koje tra¾e nas je samo dovelo do svih problema, ni¹ta nije re¹ilo, a Srbija je zavr¹ila kao Nokia... Na¾alost. Ni¹ta nisu nauèili iz prethodnih godina. Mada, oni su se rodili kad se rat veæ zavr¹avao. Nemaju oni pojma...

Bred

Pa kolega Kabum, ne mozes pozabranjivati sve tinejdzere ...

problem je malo sire i dublje prirode.

A ono sto je zabranjeno, to je jos primamljivije, tako da to ne bi resilo problem ...

:wink: