Brakovi i blistavi podovi!!!

Started by lijepa bosanka, 19-06-2006, 15:48:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

Quote from: vladimir on 28-06-2006, 22:58:11
Quote from: rabrovac on 28-06-2006, 21:42:06
AKO JE GREH STO MOGU DA VOLIM PO DVE TRI ZENE, NEKA MI SE TO NIKAD NE OPROSTI

Ne mozes nikad da volis vise od jedne osobe-ako "volis" jos jednu, onda ovu prvu u stvari ne volis...Mozes da se lozis na dve-tri, da budes u kombinaciji sa dve-tri, ali da volis ( istinski ) mozes samo jednu... :run

...troo..

Darker

To je vrlo diskutabilno... Ali to preti da zaðe u  :OFF
Muslid¾e su konza, najjaèe mi bilo kad sam èuo da se neki pop u Novom Pazaru venèao sa dve ¾ene, smehotresno... :> :> :> KAo Ljubavnik velikog stila(milan kaliniæ) :> :>

Ksenija

ako se odlucis za varjantu kucne pomocnice to mora da bude neko od poverenja...mada ja licno ne bi volela kad bi mi neko toliko njuskao po kuci...jeste da je lakse sa njima,ali sta znam...
naravno da bi ne bi volela da uvek posla,moje celo popodne bude shporet -sudopera,shporet- sudopera...gde je vreme za porodicu i decu..tesko je sve postici..al uspesnim se smatraju oni koji sve to ukomponuju...a da li cete se opredeliti da te obaveze obavljate sami ili uz neciju pomoc,stvar je izbora...ko se kako snadje...
ja licno bi volela da kad se vracam sa posla mogu da razmisljam o tome kako cu da provedem ostatak dana sa decom i porodicnom ,a ne(na pr) koji cu ves prvo da perem i da li ce da mi rokne kisa i nakvasi vec polusuv ves ... :lol2:

Coolgemini

Hmmmm....nije loshe imati pametnicu jer tada te moze u mnogim situacijama uspesno zameniti i pomoci..Sto je dobro :K...ali jos kad bi takva pametnica bila i domacica??To bi bio ideal jedne zene kojoj mi muskarci tezimo :cvet

willie the scot

...put kojim treba ici u zivotu je onaj niz koji raste strah....onaj ko misli da ce mu mir doneti glupa domacica...

Al-Jasmina

#20
Wau Wilie,
i ti si to cuo.... :)

Fascinira me ta smernica...
Ako se plasis- to je prava indikacija da to treba da uradis!!!  :hm

Pomalo je offtopic, ali i nije... :wink:

Coolgemini

Quote.put kojim treba ici u zivotu je onaj niz koji raste strah....onaj ko misli da ce mu mir doneti glupa domacica...
Ja ne vidim nikakav strah u takvom potencijalnom odnosu koji bi mogao da bude sa jednom savrsenom zenom. :roll:..mozda te nisam najbolje razumeo,ali smisao jedne veze ili mozda neceg vise izmedju muskarca i zene je poptuno odsustvo straha..Cemu veza ili brak ako postoje unutrasnje rezerve ili nagomilavanje obostranog kompleksa??Poenta jedne veze ne lezi samo na intelektualnom polju...Potrebno je i nesto vise od toga...Kljuc veze je upravo uskladiti sve odgovarajuce medjusobne osobine i manevre za zivot :wink:

katarina

Quote from: Coolgemini on 29-08-2006, 14:32:17
Hmmmm....nije loshe imati pametnicu jer tada te moze u mnogim situacijama uspesno zameniti i pomoci..Sto je dobro :K...ali jos kad bi takva pametnica bila i domacica??To bi bio ideal jedne zene kojoj mi muskarci tezimo :cvet

Nisam se bas dobro izrazila: trebalo je da stoji "pametniju"!!!
Uh, svaka zena sanja da nadje muza koji voli da kuva... Ne plasim se ja uloge "domacice", a sto se posla i karijere tice, dovoljan mi je moj neki kutak gde cu moci da se ostvarim...
Znate li koliko ja znam porodica gde zena ne kuva? Mnogo. Mislim da zena ne bi trebala to da dopusti. Ona je tu da odrzi kucno ognjiste i podrzi svog muskarca!
I tako meni moja baka kaze: muskarac je glava, a zena vrat...

besno pile


AquArius

Ako nastavite, poruke ce vam biti prebacene u temu Brakovi i blistavi podovi!

Adonis_Vernalis

Jedna od vrlo bitnih stvari koje se mogu ostvariti u zajednickom zivotu dvoje ljudi koji su dobrovoljno pristali da deo svoje slobode poklone na cuvanje onom drugom je i obostrano razvijanje. Razvoj mora biti obostran i neprekidan... Mislim na mentalni, intelektualni, duhovni razvoj. Razvijanje mastikatornih misica i prosirivanje kapaciteta buraga, cija je posledica prosirivanje obima oko struka... moze da bude interesantno neko vreme. Onda dolazi do sindroma "nezadovoljne i zanemarene domacice". Onda tu zenu prestajete da postujete, a na kraju prestajete i da je volite. Musko sam, pa sam ovim redosledom poredjao stvari. Vazi i vice versa... itekako...

Uvek sam voleo i postovao inteligentne, obrazovane zene... ne drazesne parazite, vec one koje su sposobne da zive i bez mene. Da parafraziram Katarininu baku: za pametnu glavu potreban je jos pametniji vrat...

katarina

    Slazem se sa vama, Adonis!

Na kraju posle svega dobijete u kuci "ocajnu domacicu", sto nikom ne bih pozelela.
Htedoh reci da zena ne moze da radi istim intenzitetom kao muskarac da bi sve funkcionisalo kako treba...

Aq:sorru za off, evo ovo mi je poslednja ovakva.

Lena

Moji imaju kuænu pomoænicu veæ desetak godina...¾ena je postala maltene èlan porodice. Naravno, u pitanju je malo mesto, do¹la je po preporuci...Provede èetiri sata dnevno u kuæi, pet dana nedeljno, skuva ruèak, pospremi malo. Ne mo¾e da stigne sve ali znatno olak¹a posao.


katarina

To je ok, ko moze sebi da priusti....i ko uopste voli da mu se neko mota po kuci...

Definitivno, za tepihe i prozore treba unajmiti nekog ko ce da se bavi time...

pereca

Meni je spremanje i ciscenje zaista dobar ventil za stres i dosadu.
Naravno, kad decko nije tu  :wink: