Sterilizacija kuca i maca

Started by suncica, 11-02-2010, 11:10:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

suncica

Posto je u Beogradu veliki problem sa lutalicama i njihovim mnozenjem, a i po neki nesavesni vlasnik dopusti nezeljenu trudnocu svojoj kuji, pa se ti stenci nalaze po ulicama naseg grada gladni...Uglavnom...
Postoji resenje za sve ljude koji su zainteresovani. Na veterinarskom fakultetu u Beogradu radi se besplatna sterilizacija pasa, a sterilizacija maca kosta 800 dinara. Ja imam vise kuca i maca, pa znam koliko je to inace jezivo skupo kod veterinara, a ova mi je informacija mnogo olaksala zivot. Jedini uslov za ove "cene" je da nisu cipovani ni kuce ni mace. Njihova usluga obuhvata sterilizaciju, cipovanje i vakcinu protiv besnila, a po potrebi i boravak tamo, s tim sto se u petak mora preuzeti zivotinja iz stacionara. Znaci predpostavljam da ako donesete zivotinju u ponedeljak mozete da je ostavite na oporavku do cetvrtka, petka.
Sad nam jedino preostaje malo dobre volje i prevoz da obezbedimo. Ovo je prvenstveno uradjeno da bi ljudi donosili kucice koji su lutalice, a inace ih hranimo i volimo. Sterilisu i trudne kuce i mace, ako vec nije mogla da se izbegne ta situacija!!!
Da napomenem da je ovo, koliko sam ja informisana, finansirao grad!!!
Ljudi sirite ovu vest, kao bismo sve manje vidjali pregazene i povredjene stence i odrasle pse po gradu. Mozete se informisati o svemu kod Maje 011/2684-184 ili direktno na hirurgiji 2684-154. Veoma su ljubazni.
Pozdrav

kaja

Neko i na ovom forumu da otvori ovakvu temu :wink:
To su lepe vesti.Mislim da dosta ljudi i ne zna za akciju.
Sterilizacija je jedino resenje.

Bred