Seksom protiv migrene

Started by Bred, 27-07-2007, 16:52:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


Autor: Blic online |Voðenje ljubavi ubla¾ava simptome migrene, zakljuèak je najnovije studije doktora Vincenta Martina.
Martin je primetio da se tokom migrene u mozgu smanjuje koncentracija hormona seratonina, koji je veoma va¾an u prenosu impulsa izmeðu nervnih æelija. Smanjenje koncentracije seratonina dovodi do depresivnog ili agresivnog pona¹anja. Seksualna aktivnost poveæava izluèivanje ovog hormona, tako da su ljudi nakon voðenja ljubavi smireniji i sretniji.
Meðutim, dr Martin tvrdi da nije dovoljno samo voditi ljubav veæ, da bi glavobolja pro¹la, neophodno je postiæi orgazam.

blic

pig_am_am

aha! sad nima vise onog izgovora "necu,boli me glava"  :K :K :K

ja sam negde procitala i da se stvaraju i antitela pa je organizam zasticeniji i od infekcija.

dirigent

Ja znam na vlastitom iskustvu kad imas temperaturu i hoces da je skines samo opali jedan sex s curom , ima da pregoris u toku sexa i kad zavrsis ima temperatura da ti spadne skroz. Doduse samo za neke prehlade kratkog trajanja...

aziraphale

hmmm, mislim da pricamo o migreni, a ne o laksim prehladama. znate ono "glava razbija od bolova na svaki zvuk i tracak svetla". vadio sam baterije iz sata da ne bih slusao ono coktanje proklete sekundare. cenim da ljudi tada misle samo na jedno, a to nikako nije seks.

pig_am_am


Darker

Quote from: aziraphale on 30-07-2007, 16:32:41
hmmm, mislim da pricamo o migreni, a ne o laksim prehladama. znate ono "glava razbija od bolova na svaki zvuk i tracak svetla". vadio sam baterije iz sata da ne bih slusao ono coktanje proklete sekundare. cenim da ljudi tada misle samo na jedno, a to nikako nije seks.

Skroz taèno, mada mo¾da je lek protiv ¾enske migrene? :K

jecapereca

Ne patim od migrene tako da ne mogu ni da potvrdim niti da demantujem ovu tvrdnju  :wink:

katarina

Znala sam da ce se uloge muskarca i zene kad tad promeniti....devojke, sada cemo da slusamo od muzeva: E srce, nemoj veceras, boli me glava! :K

pig_am_am

Quote from: katarina on 31-07-2007, 08:59:26
Znala sam da ce se uloge muskarca i zene kad tad promeniti....devojke, sada cemo da slusamo od muzeva: E srce, nemoj veceras, boli me glava! :K
phahahahaha... ali! svejedno da li si musko ili zensko,migrana je migrena,a seks je seks.
jbt...u poslednje vreme me stalno boli glava... od ovog vremena. i nista tu ne pomaze.

Favis

Sad zene definitivno vise nece moci da izbegavaju sex zaleci se na glavobolju  :K

stef

 Ja sam samo jednom imao migrenu, i to odmah posle operacije umnjaka...Ne moze tada  :neee, nikako...

pig_am_am

mozda se ovde misli ne preventivu?  :K

tarantulica

Quote from: katarina on 31-07-2007, 08:59:26
Znala sam da ce se uloge muskarca i zene kad tad promeniti....devojke, sada cemo da slusamo od muzeva: E srce, nemoj veceras, boli me glava! :K

I onda cemo da pishemo CKM-u i drugim slichnim chasopisima da nam pomognu kako da reshimo problem... :>

P.S. Za migrenu ne znam, ali mi se chini da sex pomaze kod upale sinusa  :trfr:

igrackica

Pig, slazem se, sto vise da se upraznjava, kao preventiva, sigurno ce da pomogne u perspektivi! :)
Slabije glavobolje i temperaturu seksualna aktivnost sasvim sigurno resava, to je opste poznato. A migrenu? Ne bih znala, nemam je. :wink:

Wlada

Ma pomaze ti toliko da zaboravis da te glava boli tih desetak minuta...Ali zato dok se obuces, bato migrena uzvraca udarac... :K