Tetoviranje i pirsing

Started by AquArius, 21-10-2006, 12:49:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Smrda

da i ja mislim da je jako bitno porazmisliti gde i kako....
i naravno ako osobi stoji,onda je super....
npr..ne volim da vidim stereotipne tetovaze....to mi nekako dodje da se neko ocrtao reda radi....
volim ako to nesto zaista znaci....

Enea

hmmm
Ljudi su puni predrasuda.Kapiram da je piercing,kao i tatoo deo nekoga..
Meni pocinje da smeta.
Naucila sam da nabrzaka prikrijem,i skinem sve sa sebe(na ulici,kod lekara,na ispitu,pred saobracajcima..ju jos kad cuju da studiram farmaciju cccc...
ponavljam:P*R*E*D*R*A*S*U*D*E

bad 3p anyway
...nisam sprema za promenu,kojiom bi se uklopila u glupavi sistem,a ista je neizbezna-j*ga
vreme ne umire-krug je nepravilan

Dukica

pa moze sve to jako lepo da stoji...ako znas da nosis...samo da nije isforsirano-kao tet u dnu ledja kod devojaka ili na listu kod tipova..to je vec stvarno dosadno...al valjda i to moze da bude lepo...
nisam uspela da se tetoviram,iz prostog razloga sto nisam znala sta da stavim na sebe,a da ne moram da u isto vreme pocnem da skupljam i pare za skidanje teta,a za pirsingom sam,malo je reci,luda-7+8 na usima,3 na pupku,1 u jeziku i jedna u nosu,koje sam na zalost morala da skinem pre godinu dana.trenutno je ostala samo jedna na pupku i 2 u upotrebi na usima,a ostale ,nemam pojma u kakvom su stanju.
ma ,sve je lepo kad se lepo nosi

Ariel

I jedno i drugo mo¾e da izgleda sexy, ali i mnogo gadno.
©to se mene lièno tièe niti sam platno za slikanje, niti jastuèe za igle,
¹to se drugih ljudi tièe njihovo telo njihova stvar, samo da imaju bar malo stila!!!

Smrda

Quote from: Enea on 25-10-2006, 13:13:57
hmmm
Ljudi su puni predrasuda.Kapiram da je piercing,kao i tatoo deo nekoga..
Meni pocinje da smeta.
Naucila sam da nabrzaka prikrijem,i skinem sve sa sebe(na ulici,kod lekara,na ispitu,pred saobracajcima..ju jos kad cuju da studiram farmaciju cccc...
ponavljam:P*R*E*D*R*A*S*U*D*E
slazem se sa tobom da su ljudi puni predrasuda....
ali,nemoj pogresno da me razumes,ne mislim da je pirsing pozeljan,kao ni tatoo,na medicinskom osoblju...iskljucivo mislim u profesionalnom smislu....pogotovu ako je u pitanju veci broj mindjusa i tetovaza....ja licno da imam pirsig bih ga isto skidala,bez obzira na druge,nego zbog sebe....a kad se zavrsi posao vratila sve ponovo....
nadam se da se ne ljutis,ali to je moj stav...

AquArius

Kod tetoviranja je pravo pitanje sta naslikati/napisati na sebi zauvek.  :shock
Sta je to sto te obelezava za zivot. A da ne zelis da ga zgrebes, izrezes, laserki skines.

Ako si farmaceut i radis to sto radis, "neka zmija oko case" je izjava...
Hej, nije losa ideja.  :happy:

Enea

Quote from: smrda on 25-10-2006, 19:33:53

slazem se sa tobom da su ljudi puni predrasuda....
ali,nemoj pogresno da me razumes,ne mislim da je pirsing pozeljan,kao ni tatoo,na medicinskom osoblju...iskljucivo mislim u profesionalnom smislu....pogotovu ako je u pitanju veci broj mindjusa i tetovaza....ja licno da imam pirsig bih ga isto skidala,bez obzira na druge,nego zbog sebe....a kad se zavrsi posao vratila sve ponovo....
nadam se da se ne ljutis,ali to je moj stav...

naravno da se ne ljutim,tvoj stav je isti kao i moj ludice 1