®ene se uzbude brzo kao i mu¹karci

Started by Bred, 08-10-2006, 00:40:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

 :OFF

==========

:police:

ajde devojke pisite nesto o ovoj temi...

moze biti jako zanimljiva tema, samo ako se malo angazujete...

vi najbolje znate kako se osecate u uzbudljivim trenucima i makar malo nam docarajte atmosferu...

nemojte me pogresno shvatiti: nisam milsio da pisete ovde uzdahe i sexy misli, nego bas stvari vezane za naslov...

:hm

Smrda

auuu...Hulio,ala si radoznao?!?!xexexe :K
e pa ajde ja cu malo da se raspisem....
prvo, to da je bitno da klikne izmedju dvoje,jeste...ali to je samo inicijalna kapisla....
naslov teme je verovatno istinit ukoliko devojka poznaje sebe  i svoje telo,i kada zna da navodi ukoliko ima nekih nesuglasica....jer,ne prija nam svima isto,zar ne?
eto...za start...

nasty girl

zene mogu da se uzbude jako brzoali je potrbno da ime se ta osoba pord njih mnogo svidja...mislim da je to jedan od preduslova....

AquArius

Za mene, ono sto je veoma uzbudljivo je neizvesnost.
Kada znas sta je krajnji cilj (lep, prizeljkivan, bez obzira sta je to).
Samo treba da otkrijes koij su to tajni slatki koraci koji do tamo vode...
:happy:

hulio_salinas

@Aqua lepo receno...

====================

@ svi (zenski clanovi)
je l' postoje trenuci kada ne mozete da se uzbudite ma sta "ovaj" pored vas radio ili pricao?

Darker


AquArius

D, a ti si zenski clan (i imas nekog njega pored sebe)  :lol:

jao, kako lici post na tebe, uzas.  :][

@hulio
postoje, naravno, ali vec smo kuckali o tome
cek da se setim
recimo da to dosta zavisi od raznih zivotnih (ozbiljnih) okolnosti
i onda se sve svodi na - resis sve okolo probleme (razgovor ili alternativni nacini) i onda sve moze
:a

Smrda

postoje...kao sto Aqua rece...zivotne okolnosti...
kad nam je mozak na drugom mestu.....nista tad ne pomaze....

hulio_salinas

@Darker sad imam totalnu drugu sliku o tebi...   :K

samo mi nije jasno kako si uspeo/la onako verno da nacrtas ostru (musku) bradu...  buhahahaa    :K :K :K :K

============

no devojke...
zavisi od ozbiljnih zivotnih okolnosti, a? axa... pa dobro...
je l' to moze u datom trenutku da se prevazidje nekako, ili je to totalna barijera? na pr. moja devojka uvek se nekako smiri i usresredi na trenutak... nisu neke velike zivotne nedace, ali sumnjam da ste i vi dozevele sa svojih 20tak godina ozbiljne zivotne probleme? uz vise ili manje truda, ona je ok? mozete li vi probleme staviti ad akta...

stef

 Zavisi od tebe! Koliko se posvetis, koliko zelis da njoj bude lepo, opusteno, prijatno pored tebe.Ako se potrudis, ali ne isiljeno kao oni tupavi Ameri, znaci bez kiceraja samo da bi je stavio u krevet, vec da tebi bude cilj da njoj bude lepo, bez obzira sta bude posle, onda ce sigurno zaboraviti sve svoje probleme.Budi smeker! Svako zivo bice je zeljno paznje.... :angel:

AquArius


Smrda

Quote from: hulio_salinas on 24-10-2006, 15:21:11
no devojke...
zavisi od ozbiljnih zivotnih okolnosti, a? axa... pa dobro...
je l' to moze u datom trenutku da se prevazidje nekako, ili je to totalna barijera? na pr. moja devojka uvek se nekako smiri i usresredi na trenutak... nisu neke velike zivotne nedace, ali sumnjam da ste i vi dozevele sa svojih 20tak godina ozbiljne zivotne probleme? uz vise ili manje truda, ona je ok? mozete li vi probleme staviti ad akta...
ukoliko nisu bas ozbiljne stvari u pitanju....moze sve....barijera se da lako otkloniti...ako je muskarac strpljiv...
ali ako mi nesto okupira mozak...dzabe sve...dok me ne prodje....jednostavno desi se....

Lena

#42
Treba reæi i da je 'ozbiljno' relativna stvar i zavisi i od toga kakva je ko osoba, kako do¾ivljava stvari.


Darker

... ¹to me podstei na onaj vic o ¹ovinisti i kuèki, pa kao krenu da se skidaju da bi se... I ona pogleda dole i umre od smeha - je li, bre, koga ti misli¹ da zadovolji¹ sa tim mali¹om?
-Sebe!
:K :K :K

Maslacak

:lol: Dobar vic....

Moj decko je maher...nema tih misli i problema od kojih ne moze da me odvoji... :> :> :>
A ja umem nekad bas da se zakucam u crne misli, verujte...