Seka zaludela Hrvate!!!!

Started by lijepa bosanka, 21-11-2006, 20:32:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lijepa bosanka

Folk zvezda nastupila u Zagrebu
Seka zaludela Hrvate




Seka Aleksiæ ne prestaje da puni diskoteke ¹irom sveta, ali i ¹irom biv¹ih jugoslovenskih republika. Nakon premijere filma „Mi nismo anðeli 3“, u kom ova pevaèica igra Smokvicu, Seka je nastavila sa uspe¹nim nastupima. Tokom proteklog vikenda pevala je u Zagrebu.

- Nastupila sam u zagrebaèkoj diskoteci „The Best“. Bilo je vi¹e od 3.000 ljudi. Svi su pevali sa mnom, znali su sve reèi mojih pesama. Najveæi hit je definitivno bila pesma „Iskoristi moje mane“. Na nju su se najvi¹e veselili. Neverovatno je koliko su ti ljudi pozitivni i puni energije. Skandirali su moje ime, sve vreme su vikali uglas: „Seka, Seka, Seka...“. Znali su pesme sa sva tri moja albuma. Ma, luda, predivna i nezaboravna noæ - prièa uzbuðeno Seka Aleksiæ.

Seka se iz Hrvatske u Srbiju vratila sa mno¹tvom poklona koje je dobila od svojih mnogobrojnih fanova u Hrvatskoj.

- Dobila sam mnogo divnog cveæa i pli¹anog medicu. Obo¾avam pli¹ane igraèke i uvek se nenormalno obradujem kada ih dobijem. Nedavno sam od jedne devojke Nata¹e, mog fana, dobila kuæicu od èokolade, koju je ona sama napravila za mene. Takoðe me je nekoliko fanova u Hrvatskoj zaustavilo u hotelu, gde sam odsela, jer su ¾eleli da se upoznaju sa mnom i da im dam autogram. Sve to mi je preslatko. Moj deèko i menad¾er Zoran i ja smo u Hrvatskoj ostali samo jedan dan jer sam morala da nastupim u Novom Sadu, gde je takoðe bilo ludo i nezaboravno - ka¾e Seka.

                                                                                                                                                                      M. Èule/Blic

Bred


Darker

Jao, kamo sreæe da se Seka preseli tamo...

hulio_salinas

Ako se Seka preseli tamo, Seve(a) ce se preseliti kod nas (na stalno)   :> :> :>

Korisnicko Ime

Quote from: hulio_salinas on 23-11-2006, 23:05:48
Ako se Seka preseli tamo, Seve(a) ce se preseliti kod nas (na stalno) :> :> :>

Neka, dobra je glumica, svi volimo njene filmove :K

Bred

Pa i Seka nije losa. Glumica mislim :K