Kad je on/ona ¹krtica

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 19:14:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dyki

ma saaaalim se, mislio sam "u jednom trenutku da ih imas vise" a ne u celom zivotu :cvet

Alnus Glutinosa

E kamo srece...  :) samo sa ovim mojim ubedjenjima, ne bih to podnela finansijski!  :roll:

Smrda

Quote from: Darker on 19-11-2006, 12:27:37
pa iskreno, smara me taj trip... ®ene imaju ista prava, izjednaèene su, bla bla, one jure frajere itd... Pa u èemu je onda problem ako ona plati? Ili podela na ravne èasti? Ili ja èastim danas-ti sutra?
apsolutno ispravno receno...  :wink:
nema nista lose u tome...21. vek je...valjda?!? :hm

Darker

Pa i u 19.om veku isto... Naravno, da æu iznenaditi devojku i pozvati je na veèeru, podrazumeva se da æu ja platiti, ako je ja zovem... Ali onda oèekujem da i ona mene pozove. A i oèekujem da kad nemam kinte, pitam je da li je ok da podelimo i oèekujem da jeste...
E sad, jedno moje razmi¹ljanje, sa kojim se ne sla¾e ba¹ puno ljudi, odnosno puno riba :>
Prvi date. Ja sam pozvao nju (recimo, abitno). Popili smo piæe, zovem konobara, on dolazi. Ja oèekujem da ona, èisto radi fore, kurtoazije (ili afrike :K), krene da kopa po ta¹nici tra¾eæi novèanik... NARAVNO DA ÆU JA PLATITI, ali mislim da bi bilo nepo¹tovanje da se ne desi bar taj mali gest, barem pokazivanje dobre volje...

dyki

Quote from: Darker on 19-11-2006, 21:06:46
Prvi date. Ja sam pozvao nju (recimo, abitno). Popili smo piæe, zovem konobara, on dolazi. Ja oèekujem da ona, èisto radi fore, kurtoazije (ili afrike :K), krene da kopa po ta¹nici tra¾eæi novèanik... NARAVNO DA ÆU JA PLATITI, ali mislim da bi bilo nepo¹tovanje da se ne desi bar taj mali gest, barem pokazivanje dobre volje...

Hahahaha, ti to nesto na mom primeru poducavas ljude, a? :) Skroz tacno!  :Bog :Bog :Bog
Sto se mene tice, ako ima dobre volje sa druge strane u vidu toga sto je D naveo, nije frka koliko god izlazaka/para da bude (sto bi moja drugarica rekla "ako, ako, ovce su za nono3nje" :) )
Platiti neki obican izlazak/pice/bioskop nije neka ogromna kinta ali u svako slucaju mislim da je (koliko god ravnopravni bili) lepse da prvih par (par znaci dva :) ) takvih izlazaka plati muskarac, nekako mi se ta ne pisana pravila cine ispravnijim... ili bar lepsim :)

Coolgemini

QuotePrvi date. Ja sam pozvao nju (recimo, abitno). Popili smo piæe, zovem konobara, on dolazi. Ja oèekujem da ona, èisto radi fore, kurtoazije (ili afrike ), krene da kopa po ta¹nici tra¾eæi novèanik... NARAVNO DA ÆU JA PLATITI, ali mislim da bi bilo nepo¹tovanje da se ne desi bar taj mali gest, barem pokazivanje dobre volje...
Hahahaha :> :>...Darker rece:''Moj alter-ego'' :> :>..u pravu si za ovo..lepsa polovina bi uvek trebala pokazati takav znak,a ja kad bih imao uvek bih placao..Bash zbog moguce situacije da nekad ostanem bez sredstava,sprecili bi neprijatnosti i mene i nje(naravno ako ima malo srca i dushe :K)

Smrda

eee...ako vam je lakse...evo jedno zensko da se slaze sa vama....
i ja mislim da apsolutno treba da se pokaze volja...
cak,do sad sam obicno ja imala problema sa muskima zbog toga,jer to zaboga vredja njihov...sta?!?ego,sujetu,ne znam...a ja kakva sam glupa,-pa se zainatim i ode mast(vecera ili pice) u propast(svadju..)....i tako to obicno bude...

Darker

Smrdo :Bog :Bog :Bog
Dyki: elem, rekoh:naravno da æu ja bla bla... Ali tra¾im taj gest!! :hm

Smrda

D...trazi trazi pa ces naci...:)
salim se malo..
ali evo sta znam, u principu mislim da devojka koja nema sklonost ka takvom gestu,ne mora na prvom date da bude,nego inace...elem,takva mala je razmazenaaaaa....Sy princeza na zrnu graska...
(jooj,ala ce sad neka koleginica da me napljuje....uf...)

Darker

pa to i ja mislim... A razma¾ene: ¹ic!

chicio

svaki shparadzija ima svoga troshadziju. ali u oba smjera je teshka pricha ako je neko stipsa

Al-Jasmina

Ma dobro, pa meni je NORMALNO i neka vrsta podrazumevanja da cura predlozi da plati,
a to kako ce se dogovarati kasnije ako su duze u vezi je njihova stvar :)

Smrda

pa Jas...ti nisi razmazena!! :wink: :wink:

Al-Jasmina

Pa nisam, tesko meni..
Razmazujem se tek ako neko insistira :)

Kapiram ja da nije zivot lak..

lycos

jednom  ja_drugi put ona_pa ne padaju meni pare sa neba a niti sam rokfeler