Kakve su vam uspomene na proslost??

Started by Smrda, 22-11-2006, 08:21:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

Quote from: Korisnicko Ime on 23-11-2006, 17:31:54
Secam se recimo ukusa kolaca koje sam jeo na Jakljanu (5 godina max)

Super  :happy:

Uvek mi je bilo fascinantno kako se u nekim xyz godinama secas nekih skolskih dana, a ne i onoga sta si juce jeo.
Cudno, uvek pomislim kako se ne secam mnogo cega... Ali kad krenem da prebiram po "fiokama" raznim, svasta nadjem.  :happy:

Smrda

eee....da...da nije punih fioka kruponim sitnicama... i ovo malo bi isparilo... :)

Al-Jasmina

Secam se nekih momenata koji poticu iz perioda kad sam skakutala u kreveticu...
Nagomilava se, nije lako..

Alnus Glutinosa

secam se samo lepih stvari... nesvesno sve drugo pakujem negde daleko van dometa...
evo danas pricam sa mamom, o nekom mom putovanju kada sam imala 6-7 godina, neka skola u prirodi ili tako nesto...e pa mama se seca kako me niko nije sacekao na stanici i da sam sama dosla kuci, a ja da me je deda posetio jednog dana tamo i doneo mi tresnje...  :a

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 23-11-2006, 22:41:39
uvek se setim neke moje ispale (a ima ih podosta) pa se sam sebi smejem...   :> :> :>

E da, i ovo...to je tako simpa :K
ja se cesto setim i toga kako sam nekad glupavo razmisljala... a tek kako sam volela da se pravim mnogo pametna... :> :> Zanimljivo je kako tacno mogu da se setim nacina na koji sam razmisljala kao klinka...to mi bude tako uvrnuto... I to je vrsta zanimljivih uspomena :happy:

Mnogi ljudi kazu da pamte mirise... ja sam defektna potpuno po tom pitanju, nekad mi je i zao zbog toga. Kazu da mirisi najtacnije i najsnaznije evociraju uspomene. A kazu i da su ljudi sa istancanijim njuhom srecniji u zivotu...ali ovo vec nema veze sa temom :> Desava mi se da me neki miris podseti na nesto, i to je onda zaista jako snazno...ali je bas retko...

stef

 Ja se najvise secam batina :F.Bio sam jako nevaljao, a to se ni danas nije promenilo.

Al-Jasmina

Ja sam upadala u kojekakve avanturice
i stalno izmisljala masovne igre
a dao Bog uvek sam bila u nekoj rulji...

i dan danas me obuzme tiho zadovoljstvo kad sam u prostoriji punoj ljudi koji mi nekako
evociraju uspomenu na kolektivne dane

Smrda

Poslao: Alnus Glutinosa 
Ubaci citat
secam se samo lepih stvari... nesvesno sve drugo pakujem negde daleko van dometa...
evo danas pricam sa mamom, o nekom mom putovanju kada sam imala 6-7 godina, neka 

TO!!!!
Ti si moj covek... :Bog :Bog
skroz razumem ovo..isti slucaj sa mnom...selektivno pamcenje...