Lucidno sanjanje

Started by Al-Jasmina, 27-06-2006, 10:19:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

willie the scot

ne znam,zoe...znam samo sta bi ti cika sigmund rekao za tu zmiju u krevetu...  :> :> :>

hulio_salinas

da odgovorim na temu:
nekoliko puta sam bio maximalno svestan... heheh... manje vise sam se upustao u neke avanture, ali najzanimljivije mi je bilo kada sam tukao profesora iz srednje skole, koji me je maltretirao i na javi i u snu zbog toga sto navijam za Zvezdu...   :box
Kao poceli smo da se prepiremo nesto, a ja bato kazem sebi: "Znam da sanjam! Dodji tatici..." i krenem   :F :F :F
Kada sam sledeceg dana bio na casu umirao sam od smeha...   :happy: :happy: :happy:
eh...   :)

AquArius

U onom trenutku kad postanem svesna da je san u tom trenutku se budim.
I tako je svaki put.


Coolgemini

Kod mene je nesto slicno...Ja u snu provalim da sanjam i onda mi niko nista ne moze ili ja prosto ne mogu da dozivim taj osecaj neizmerne srece kad treba nesto lepo da mi se desi...Ali taj osecaj cudne frustracije kad opipash da je to samo san...Uzasno... :roll:

Darker

Quote from: stef on 09-12-2006, 11:53:54
a to je stanje u kome su tvoj i telo najotvoreniji za sticanje znanja. Poznato je da je Lenjin primenjivao tu metodu izmedu ostalih (brzo citanj, brainstorming..). Nije da verujem u to, ali nisam ni potpuni skeptik.
hahahhahahahahhahaha, ¹to jes-jes :K :K :K :K :K :K :K :K

stef

 Koji lapsus, pokidao sam se!Bravo D :K

Smrda

@zoe....
nije to nista strasno....nemoj se brigas...jeste gadno ako vec imas ludacke snove...ali ne bi se ti zalila da je umesto zmije bio neki atleta....palakala bi..ali zato seto je ozbledeo!hehe
salim se...ali pusti frojda....sve je to ok....imas samo malo zivlju mastu..nista vise....