Da li ispunjavate svoje planove?

Started by stef, 08-12-2006, 23:07:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Volim planove jer su mi to ciljevi,
i radujem se mogucnosti da to nesto ostvarim/imam/uradim
ali postoji bitan aspekt frustracije ako ste nesto zeleli pa nista od toga...  :ohwell:

Zato treba prihvatiti da za sve postoji its own sweet(est) time  :happy:
dakle, ono sto ce se odraditi ima svoj mali vaseljenski rok za isporuku  :cvet
i tu nema sta!

Bred

ranije sam imao isplaniran svaki sekund i to je izazivalo ogromnu frustraciju kada ne moze da se realizuje jer ne zavise sve samo i iskljucivo od vas.  :hm
sada sam malo veca flegma. ne opterecujem se stvarima koji mi nisu sustinski bitne kao ni nepotrebnim obavezama. ne znam za vas, ali ja polako pa moram da zapisujem svoje obaveze za sutrasnji dan :K QQ

katarina

Bred, ja to radim od srednje skole! Ko pise, ne mora da pamti, tj. treba samo da upamtis da par puta u toku dana otvoris tefterce da se podsetis sta si napisao:)
I tako ja svakog januara idem u neku dobru knjizaru i biram neki sasavi planercic za narednu godinu.
Volim da planiram i organizovana sam! Kad sam upisala fax sastavila sam dugorocni plan, tj. spisak stvari koje bih sve volela da probam, vidim, treniram, cujem... Vecinu sam ispunila, ostale su samo neke kao sto su ronjenje, kurs kompjutera i FC diploma. Prva moze da ceka, a druge dve su "u pogonu"!
Medjutim, prosao je, hvala Bogu, jedan period kad sam bila totalno pogubljena i neorganizovana, trajao je par meseci.

Al-Jasmina

Ja sam se danas bavila dugorocnim planiranjem...
Trudim se da budem realna i tako...
Da se ne preopteretim...

Malo se kreativno odrazim jer cu u to zevati narednih x meseci
pa ono, da mi je bar slatko i milo gledati u to :>

stef

 Ja uvek imam i dugorocne i kratkorocne planove...Imam taj problem sto nisam realan, pa pravim grandiozne planove, koje naravno ne mogu da ispunim...Pa se zbog toga lose osecam, i tako pravim zacarani krug mazohiste...

zabica

Quote from: stef on 10-12-2006, 18:23:20
Srecom pa je to apsolventska ekskurzija! Brucosi na ucenje! :lol2:

hm mi brucosi planiramo ucenje   :lol2:
ali spanija je podstrek!

Smrda

Quote from: stef on 15-12-2006, 01:40:52
Ja uvek imam i dugorocne i kratkorocne planove...Imam taj problem sto nisam realan, pa pravim grandiozne planove, koje naravno ne mogu da ispunim...Pa se zbog toga lose osecam, i tako pravim zacarani krug mazohiste...
jao sto me ovo podseca na nekog!!!
a taj krug se vrti i vrti,a vreme leti i leti...grrrr...

Alnus Glutinosa

malo o mom ispunjavanju planova...od ponedeljka planiram kako cu u petak da se napijem, ali pre pola sata sam otkazala sve dogovore i resila da ostanem kod kuce i ucim!  :K
:run
neke planove je bolje ne ispunjavati...  :/

lycos

uglavnom da..cesce je potrebno nesto sto ce me 'drmnuti' i uozbiljiti,i tek tada krecem u akciju..