Mu¹karci pred plavu¹ama "gube glavu"

Started by Roben, 25-11-2007, 17:06:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Razmisljala sam nesto o sebi i svojim bojama kose,
bila sam i crna i smedja i crvena i ridja i plava
ali kako god okrenem kao plava sam najveselija...
:happy: :happy: :happy: :happy:
Mada se neki s nostalgijom secaju kad sam bila crna,
drugi su mi rekli da sam tada delovala isuvise ozbiljno
cak i nekako ostro...

Svejedno mi je da li iko "gubi" ili "ne gubi" glavu,
a sve i da je bitno opet je odnos 50:50  :)):

AquArius

Od sad sva prepucavanja idu ili na pm
ili u kantu.

:>

natasha

Ja sam skoro 2,5 godine bila bas plavusa (zucusa  :lol:),ali nisam primetila da sam nesto bila tada popularnija u muskom drustvu nego sada.
Ali,posto sam i inace,prirodno svetla (neki kazu da sam plava),ne primecuje se neka drasticna razlika...  :>
...mada,kazu mi neki sada da sam tada bila mnogo lepsa...  :ohman:

Nightmaster

Mene najvise pale crnke, jos ako ima talasastu ili trsavu kosu. UUUUUUUH!!!! Pa ove ridje, plave su mi poslednji izbor

pig_am_am

svasta  :nonono:

vi ste svi u off-u.:K obratite paznju na naslov ove teme.

:K

malavestica

cek,cek, jel' naslov pitanje ili konstatacija?  :wink:
na osnovu svog malenog iskustva, mislim da su im plavuse privlacnije, kao neznije i... pa moz' se kaze 'lakse', koliko god glupo zvucalo.. jer, eto, zamislite plavusu, mini suknja, cizmice, bundica, samouveren hod, i, sta prvo pada na pamet? ova je za jednokratnu upotrebu. e, GRESKA sinko! :happy:
inace, i meni su crnke-crnke mmm... misteriozne, zavodljive, tajanstvene, zene koje znaju sta hoce... mislim, plavuse su slatke, a crnke su lepe, ima tu razlike.. i najlepse zene na svetu su naravno crnke, hmm.. monika beluci.. ali, ne stoji svakom ta crna kosa  :wink:
a plavuse.. pa simpaticne, da da, nezne i ranjive, nesamostalne..
elem, ja jesam plava i volim da nosim suknjice i stiklice i zaista su mi x puta prisli napadni likovi, ali, kazem, valjda to ide sa bojom kose..  8) sta je tu je..

minica

 Ne znam bas, Charliz, Skarlet, Jessica Alba, tesko bi neko sa njima samo na jedno vece...
Ali ti teorija nije neosnovana ;)

zerocool

Meni je jedno vreme bilo glupo sto sam plava, pa sam se oblacila kao padavicarka da ne bi izgledala kao neka bimbo, ali sam shvatila da taj bimbo izgled potice iz pogleda. Nije u boji kose, nego koliko tupav pogled imamo, a sto tuplji, to je bolja prodja, kod tih sto vole pamela stile

malavestica

da,da jesika je preslatka, ali nekako nije fatalna, hm, hm...
i, bimbo plavuse su zakon ! :wink: