Vi¹e zabava u jednoj noæi

Started by hulio_salinas, 05-01-2007, 07:52:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Vi¹e zabava u jednoj noæi
Izvor: Krstarica.com



Mo¾e se desiti da je neophodno da iste veèeri odete na vi¹e zabava ili da vam se ta ideja jednostavno dopada. Evo kako to da uradite, a da ne prekr¹ite pravila lepog pona¹anja i da iz tih zabava izvuèete maksimum.

Ni¹ta bez plana! Uzmite spisak adresa na kojima su zabave na koje ¾elite da stignete i mapu grada. Procenite na koliko zabava stvarno mo¾ete da stignete i da se na njima zadr¾ite makar pola sata. Poènite sa zabavom koja vam je najbli¾a, pa onda nastavite dalje - tako æete barem na jednu stiæi na vreme. Poslednja treba da bude ona zabava za koju ste sigurni da æe biti najzanimljivija i da æete na njoj najdu¾e ¾eleti da ostanete.

Ako su vam domaæini bliski prijatelji, unapred im recite da neæete moæi dugo da se zadr¾ite. Mo¾ete i da ih pitate kad im je najbitnije da budete na zabavi. Jednom na zabavi, potrudite se da barem tri puta budete u vidokrugu svojih domaæina, inaèe æe se njima èiniti da niste ni do¹li.

Ukoliko vozite, najbolje je da ne pijete uop¹te. Ako ne vozite, dr¾ite se pravila "jedno piæe po zabavi". Nema nikakvog smisla da veæ s prve zabave odete pijani i nastavite da se nalivate ostatak veèeri.

Nije lo¹ trik i da obuèete ne¹to laganije - recimo, neku laganu jaknicu ili blejzer, ne¹to ¹to vam odgovara za boravak na ¾urci i za vo¾nju od ¾urke do ¾urke. Tako, kad budete odlazili, neæete morati da tra¾ite kaput od domaæice.

Na zabavi ste manje od pola sata i veæ idete? Nije dobra ideja da pozdravljanjem privlaèite pa¾nju. Tiho se iskradite dok su domaæini zauzeti neèim. Po¹to postoje ¹anse da jo¹ ljudi planira to isto, dobro je da budete meðu prvima koji æe tako postupiti - jednom kada se gosti ospu, va¹ odlazak æe biti primeæen i neæe biti dobro prihvaæen. Sad, mo¾e se desiti da u tom iskradanju ipak budete primeæeni - tada je na vama da odluèite hoæete li upotrebiti neku benignu la¾ (morate rano da ustanete zbog posla, na primer) ili æete reæi istinu.

lycos

najjace-jedna noc..budes na jednoj zurci..xtra je..odes na drugu..jos bolje..zajedno sa visokim procentom alkoxola u krvi :K

zabica

Quote from: lycos on 09-01-2007, 19:25:37
najjace-jedna noc..budes na jednoj zurci..xtra je..odes na drugu..jos bolje..zajedno sa visokim procentom alkoxola u krvi :K

hm... kako tacno stignes na tu drugu zurku?  :K

hulio_salinas

pa uvek imas nepijanog druga koji vozi...   

ili sofera  8)

Wolf

Ili taxi...Ma sve se moze kad se hoce :K

lycos

Quote from: hulio_salinas on 10-01-2007, 06:09:52
pa uvek imas nepijanog druga koji vozi...  

ili sofera  8)

taj rad..mada sam ja jednom vozio pijan..samo sam pratio belu traku na asfaltu i nekako iz nbga stigao do slavije

jeca87

ma ja vise volim ono `jedna ali vredna`!

zabica

Quote from: lycos on 11-01-2007, 20:03:56

taj rad..mada sam ja jednom vozio pijan..samo sam pratio belu traku na asfaltu i nekako iz nbga stigao do slavije

:F

bolje da si na jednom mestu, npr na nekojludnici pa kada to postane previse dosadno odes kod nekoga kuci na mirnu varijantu sedeljke... tako se obicno najbolje provedem...