Dve godine zatvora zbog glasne muzike

Started by mikele, 26-12-2006, 20:01:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Japanka Mijoko Kavahara (59) osudjena je na ne¹to manje od dve godine zatvora zbog slu¹anja preglasne muzike.

Sud u Osaki je osudio Kavaharu na 20 meseci zatvora po¹to je utvrdjeno da je od novembra 2002. do aprila 2005. maltretirala kom¹iluk pu¹tajuæi zaglu¹ujuæu muziku.

Premda je njen advokat tvrdio da okrivljena nije to èinila "iz zle namere", tu¾ilac je zahtevao kaznu od èak tri godine zatvora, navodeæi da Kavaharini susedi strahuju da æe se ona ubrzo ponovo naæi na slobodi i da æe se njihove muke nastaviti.

(Tanjug)

Ovi Japanci su ludi skroz,ali skroz.Da kod nas postoji ovaj zakon,do sada bi bili puni zatvori,a uveliko bi se gradili novu.Verovatno bi u jednom od njih(mislim na zatvore) bio i ja. :> :> :>

Bred

Uh ima citava gomila ljudi koje bih prijaviozbog ovog prekrsaja. :)

Darker


hulio_salinas

E oni u akvarijumu nisu normalni!!! Onaj crni i onaj celavi sa naocarima su bili najgori!!! Samo najhrabriji su mogli da silaze dole dok su radili!!!   :K :K :K

Darker

©uti, otkad taj crni i taj æelavi ne rade vi¹e dole-pièi Miroslav Iliæ, Ariel nam se istraumirala...:-)
Verovatno bih dobio malko vi¹e od dve godine zatvora kada bih uradio sve ¹to ¾elim kom¹iji koji u subotu oko 9h zvekne narodnjake, ¹to underground, ¹to mainstream, da cela ulica tre¹ti...

Bred

Ako , ako. Koji je taj, moras me povezati s anjim d amu kazemda pocne malo ranije da puste, recimo oko 7h specijalno i samo za tebe d. :K

Coolgemini

Prema ovome ja bih onda trebao dozivotno da trunem u zatvoru  :roll:...... :K