3G do Nove godine

Started by Bred, 13-12-2006, 11:00:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zabica

zamislis da je cena skroz pristupacna, onda zamislis da imas nekoga u inostranstvu koga nisi dugo video/la i pozoves ga preko 3g
e onda stvarno ima svrhe

hulio_salinas

Quote from: zabica on 26-12-2006, 15:39:58
zamislis da je cena skroz pristupacna, onda zamislis da imas nekoga u inostranstvu koga nisi dugo video/la i pozoves ga preko 3g
e onda stvarno ima svrhe

pristupacna? sumnjam! ehhehe

Bred

#32
da kazu da ce pretplata biti oko 100din a video poziv ka 64 brojevima 7dinara a ka 63 oko 9din.

edit-najsvezije informacije- za aktivaciju 3g usluge potrebno je da danas popodne nazovete korisnicki servis mtsa i zatrazite aktivaciju usluge. Uslov je da imate 3g telefon i da ste postpaid korisnik mtsa. Prva 3 meseca imate sve besplatno-pregled mondo portala, velikog brata, gledanje Tv kanala ali jos uvek nije dozvoljen download bilo kog sadrzaja. Pretplata je 99din+pdv mesecno a cena video poziva je ista kao i cena obicnog poziva a opet u zavisnosti od postpaid paketa koji koristite kod mtsa.

Eto, ovo su ekskluzivni informacije koje do sad nisu objavljene ni na jednom vecem domacem tech forumu. :)

Izvor je korisnicki servis mtsa.


New edit- za aktivaciju 3G usluga posaljite PRIJAVA na 733 ili pozovite 064/733 i dobicete podesavanja telefona. Dodatna mesecna pretplata je 99 dinara bez PDV-a.
Info from mts.

zivanshe

uau, meni telefon idalje krchi i secka, i kad pricham u 1G... :shock jedva chekam 3G - to ce reshiti sve moje probleme  :loptica  :>

Vampire 666

ima jedna caka za "dodatne servise"...cena po kilobajtu je ista kao sto je gprs, znaci s porezom 6 para...to znaci da je jeftinije uzeti taksi i brzo stici do kuce da bi se odgledao dnevnik, nego se klackati prevozom i u istom na mobitelu gledati taj dnevnik...mislite o tome...ipak je to i dalje nas stari Teledrp....

Bred

Ja sam malopre konacno isprobao 3g i super funkcinise. Odakle ti ideja da se 3g naplacuje kada su zilion puta rekli da je za postpaid korisnike u prvih 3 meseca pregled sa monda za dz. Sta mislis kakav bi revolt korisnika bio ako bi tako uradili?
Btw moze se gledati program RTS1, B2 I SOS, streaming kamera po gradu, trejleri aktuelnih filmova i neki spotovi.

Al-Jasmina

To je sve slatko ali kad imas ljubomornog decka/devojku- bolje ti je da imas krsevan telefon nego da ti kaze:
Pokazi mi gde si i ko je tu s tobom..vrti malo telefon oko sebe!  :K

Darker

©to neko reèe: ¹to si tako crvena i oznojena i zadihana???? Aaaaaa, na wc ¹olji si...