U ljubavi ne morate...

Started by hulio_salinas, 05-01-2007, 08:42:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

Quote from: Maslacak on 10-01-2007, 12:41:12
Naravno da ukljucuje, odnosno treba da ukljucuje, ali to je sve teorija, koja se u praksi cesto pokaze drugacije.

Slazem se.

Quote from: Maslacak on 10-01-2007, 12:41:12
...ja govorim o nekim drugarima koje sam sticala nakon ulaska u vezu...znaci "along the way". A ako se mom decku oni uopste ne svidjaju, a mislio je da se ni meni takvi ljudi ne bi svidjali, zar nije logicno da pomisli: cekaj, ja mislim da su oni kreteni, a ona se druzi s njima, znaci...? :K

U principu, to moze da znaci i da je on nesiguran,
da misli da ce te oni "preoteti", "pridobiti",
mozda je to nacin da "obavesti" da ga novi muskarci u tvojoj okolini plase,
da nesto mozda skripi u vezi, a da svako nov jeste ... pretnja ...

S druge strane, uvek ce bti novih muskaraca/ljudi u tvojoj okolini...

A, opet, mozda su stvarno kreteni 
a ti to ne vidis  :K


cvjetic

i ja mislim da nesigurnost moze da ima veze sa tim.meni se to pocinje desavati u poslednje vrijeme,a recimo da takve ljubomore u mojoj vezi nije bilo.pocinjem da primjecujem i da smetaju ljudi koji su tu mnogo duze od mog momka,i vjerovatno njegova generalna nesigurnost u nasu vezu pocinje tako da se ispoljava.

Maslacak

Quote from: AquArius on 10-01-2007, 23:16:02
U principu, to moze da znaci i da je on nesiguran,
da misli da ce te oni "preoteti", "pridobiti",
mozda je to nacin da "obavesti" da ga novi muskarci u tvojoj okolini plase,
da nesto mozda skripi u vezi, a da svako nov jeste ... pretnja ...
Bas to...ima svega toga po malo... Inace je ljubomorko pa tako... :> Npr, smeta mu kad primeti da oni imaju neki "uticaj" na mene...pocnem da slusam muziku koju mi preporuce, a koju on ne voli, ili tako nesto... Ma ludnica :K Ali necu da ga ogovaram vise, jadnicak :happy:

Quote from: AquArius on 10-01-2007, 23:16:02
A, opet, mozda su stvarno kreteni 
a ti to ne vidis  :K
Hahahaha :cvet Sve je moguce :>

Coolgemini

#33
QuoteNaravno da ukljucuje, odnosno treba da ukljucuje, ali to je sve teorija, koja se u praksi cesto pokaze drugacije.
...ja govorim o nekim drugarima koje sam sticala nakon ulaska u vezu...znaci "along the way". A ako se mom decku oni uopste ne svidjaju, a mislio je da se ni meni takvi ljudi ne bi svidjali, zar nije logicno da pomisli: cekaj, ja mislim da su oni kreteni, a ona se druzi s njima, znaci...? 
Maslacak,neke stvari ce se pokazati upravo onako kakvim ih ti ocekujes i zelis...Individualno je pricati da li ce se nesto prakticno pokazati ili ne zato sto jedan takav kompromis i jednako misljenje ukljucuje zajednicku stranu...Ako tvoj decko ima nesto protiv tvojih prijatelja(a ti mozda pretpostavljas da ima nesto i protiv tebe),znaci da je on pogresno interpretirao tvoje posmatranje nekih zivotnih stvari(u ovom slucaju je to komunikacija i tvoj odnos prema drugim ljudima)i da je mozda najpametnije da se tu stvori postovanje i tolerancija prema toj problematici medju vama..Uvek mozes da razgovaras i probas da utices na promenu tog stava,cak i da nastojis da neke stvari postanu bolje..Verovatno je u pitanju neka njegova nesigurnost prema sebi ili mozda nepoverenje koje oseca prema drugim ljudima,pa automatski misli da i ti tako osecas kao i on... :wink: