Od petardi devetoro oslepelo

Started by Bred, 05-01-2007, 15:27:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Volim vatromete, i ¹arolike raket(L)e
:happy:

ali petarda nema svrhu....
opasna je u rukama ambicioznih kretena...
dosadna je...


sem one ¹to grune u daljini kao bomba  :stid:
(ali to je ne¹to ¹to treba koristiti u nenaseljenim oblastima... :/ )

cvjetic

 upravo to Jass!za mene je sve od tih zezalica super,dok nema opasnosti po zivot! treba uvesti kao obavezan zakon da oni koji to prodaju tacno objasne sve moguce posljedice nepravilnog rukovanja! moj drug (da nije bilo mene paranoicne) je mogao da ostane bez ruke tako,zato sto mu zena koja je prodala tu raketicu nije objasnila pravilno kako da rukuje sa njom!

Al-Jasmina

Ma ja ih ne bi ni prodavala...veæ samo u 2 prodavnice po gradu, gde moraju da polo¾e struèni ispit o poznavanju rukovanja vatrenim ¹tapiæima
:)


U tom sluèaju bi me klinci vezali konj'ma o repove ... :K

mikele

Ma treba se dozvoliti samo prodaja kvalitetne robe koja ima odredjene zastite i to samo na odredjenim mestima i nikako deci mladjoj od 18 godina.A ko prekrsi ta pravila ,zna se  :police:,u apsanu  :K :K ,pa tamo neka prodaje semenke i kikiriki

Al-Jasmina

I tebe æe klinci konj'ma o repove :K

pa daj to je nacionalna zavisnost svakog mladjeg od 18 i starijeg od 50,
valjda mu dodje kao terapija pre doba redovnog sexa i kad nestane redovnog sexa :)

Bred

Poginuo od petarde

PRANGIJA Ðorðe P. (29) poginuo je na Badnje veèe dok je u ¹upi punio „top-prangiju", jaku pirotehnièku napravu. Svetimir Popoviæ, istra¾ni sudija, rekao je da je do smrti do¹lo kada je eksplodirala „top-prangija", koju je mladiæ punio barutom. Ðorðe P. je pronaðen mrtav u Petrovaradinu, s te¹kim ranama ispod pazuha.
||||

24sata

Coolgemini

Kad toliko neizivljeno bacaju petarde,onda bi se sigurno neizivljeno igrali i mitraljezom... :roll: