SD Crvena Zvezda

Started by nasty girl, 05-06-2006, 09:20:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Ти знаш да сам ја звездаш,али оно што сам написао нема везе са тим.Има податак који је изнела један агенција ''TNS Medium Gallup'' која се бави истраживањима јавног мњења(ваљда се тако каже).И ево које су резултате они добили.
На питање ''За који клуб навијате?''
Црвена Звезда 39%(од тога 62% мушкараци и 38% жене)
Партизан 22%( од тога 70% мушкарци,а 30% жене)
не навијам ни за кога 26%(од тога 22% мушкарци,а 78% жене)
репрезентација 9%(од тога 30% мушкарци,а 70% жене)
неки други клуб 3%
Имаш све ове податке у штампи,тачније у ''24 сата'',издање од 4.октобра

hulio_salinas

Ovo ¹to æu napisati, nema veze sa tim ¹to navijam za Zvezdu.

Kada sam bio na raznim ekskurzijama i putovanjima po "zapadu", prièao sam sa tamo¹njim ljudima. One ljude, koje sam sreo u Francuskoj, ©paniji i Italiji, pitao sam da li su èuli za na¹e klubove - svi su èuli za Zvezdu, a nikad za Partizan. Be¹e mi to malo èudno u Francuskoj, jer je Partizan igrao L© protiv Marseja. Probam da podsetim Francuze, ali nisu se setili.

Vi¹e je ljudi èulo za Zvezdu. Verovatno zbog stare slave.

©to se tièe popularnosti na ovim prostorima, vrlo je realno oèekivati da je Zvezda popularnija. Pre 16 godina, kada je Zvezda sijala punim sjajem, gomila nas je imala vrlo malo godina. U tim trenucima ne navija¹ za ove ili one, nego za pobednike. Zato mislim da veæina mlaðe populacije simpatije poklanja Zvezdi.

Primera radi, u svojim odeljenjima u osnovnoj i srednjoj ¹koli, ukupno je bilo 5 ljudi koji su navijali za Partizan. Svi ostali za Zvezdu. Upravo to potvrðuje ono ¹to sam gore napisao.

Verovatno i ja navijam za Zvezdu, jer sam sa 3-4 godine verovatno samo za nju i èuo.

Ponavljam, ne ¾elim da izazovem pogre¹nu reakciju na ovo ¹to sam napisao. Poku¹avam da budem objektivan.

mikele

Ivanoviæ: Novi sajt FK Zvezda do kraja meseca
(http://nono9.us)

Fudbalski klub Crvena zvezda do kraja meseca æe dobiti, novi, moderan internet sajt, potvrdio je u izjavi za MONDO Stefan Ivanoviæ, direktor klupskog marketinga.

Sve aktuelne informacije o de¹avanjima u najtrofejnijem srpskom klubu ubuduæe æe moæi da se proèitaju na adresi www.crvenazvezdafk.com, a dosada¹nji sajt, o kojem je brigu vodio marketing Sportskog dru¹tva Zvezda, biæe zatvoren.

"Sajt na novoj adresi je pu¹ten u rad eksperimentalno. Mnogi sadr¾aji se jo¹ uvek postavljaju, tako da je ovo ¹to sada mo¾e da se vidi samo radna verzija. Isprobavamo neke tehnièke detalje i kada sve bude spremno, a trebalo bi da to bude krajem meseca, lansiraæemo novi sajt. Naravno, FK Crvena zvezda imaæe samo jedan sajt, stari æe biti ukinut", rekao je Ivanoviæ.

Javna je tajna da je stari Zvezdin sajt lo¹e funkcionisao zbog lo¹e saradnje Fudbalskog kluba sa marketingom SD Zvezda, na èijem èelu se nalazi Zoran Avramoviæ, idejni tvorac èuvene kampanje "I ja sam zvezda¹".

Rukovodstvo FK dugo je trpelo kritike zbog izgleda i (ne)a¾urnosti sajta www.fc-redstar.net pa nema sumnje da æe nova internet stranica predstavljati pravo osve¾enje za sve poklonike crveno-belih boja.

(MONDO)

nasty girl

Spasojeviæ na èelu FK Crvena zvezda


Privrednik Toplica Spasojeviæ izabran je za novog predsednika Fudbalskog kluba Crvena zvezda. Na sednici Skup¹tine aktuelnog ¹ampiona, mesec dana posle odlaska Dragana Stojkoviæa sa te funkcije, Spasojeviæ, predsednik ITM grupe, izabran je za njegovog naslednika, sa 52 glasa za, dok je petoro èlanova Skup¹tine bilo uzdr¾ano.

Spasojeviæ je Skup¹tini izlo¾io petogodi¹nji plan razvoja kluba, i najavio dono¹enje dugoroènog plana do 2020. godine. Po reèima novog predsednika Zvezda mora da zadr¾i status najveæeg kluba u centralnoj i jugoistoènoj Evropi, formira skautsku mre¾u u Srbiji, regionu i ¹irom sveta, i da transformi¹e ¹kolu fudbala u jednu od najjaèih na svetu.

Skup¹tina Crvene zvezde otvorena je razre¹enjem du¾nosti Dragana Stojkoviæa, koji je na funkciji predsednika bio od jula 2005. godine.

Novi èlan Skup¹tine FK Crvena zvezda je Vladica Popoviæ, koji æe popuniti mesto nedavno preminulog Srðana Mrku¹iæa.

Spasojeviæ æe u roku od 90 dana predlo¾iti Skup¹tini nove èlanove Upravnog odbora.

B92

mikele

Ајде да видимо шта ће овај да уради.
Али ова обећања,типа ''дугорочни план,бла,бла,бла...европски клуб бла,бла,бла'' чујемо по 100 пут.
И ја се искрено надам да ће неки људи из старе управе остати у клубу јер има ту квалитетног кадра.
П.С - Ова 5 уздржана гласа су представници навијача који су увек уздржани

mikele

Crvena zvezda u januaru na turniru u Izraelu
(http://nono9.us)

Fudbalski klub Crvena zvezda postigao je prelimirani dogovor sa organizatorima o uèe¹æu na medjunarodnom turniru "Kanal 1 Kup", koji æe biti odr¾an od 23. do 31. januara u Izraelu, objavljeno je na sajtu beogradskog kluba.

Osim crveno-belih na turniru bi trebalo da uèestvuju i CSKA, Dinamo i Spartak iz Moskve, ©ahtjor iz Donjecka i Beitar Jerusalim.

Ekipe æe biti podeljene u dve grupe od po tri tima, a protivnici Crvene zvezde biæe uèesnici Lige ¹ampiona, CSKA i ©ahtjor.

Pobednici grupa plasiraæe se u finale i boriti za nagradu od milion dolara.

(MONDO)

darusaz

Нови председник ФК "Црвена звезда", Топлица Спасојевић, гостовао је у дневнику јутарњег програма РТС.

Том приликом Спасојевић је истакао неке од новина које ће донети у клуб:

  • додатна два помоћна терена поред главног
  • корисничка линија 00-24 отворена за сва питања
  • ревитализација травнатог покривача на главном терену
  • израда плана рада и циљева клуба до краја мандата
  • попуна места у УО
  • привлачење спонзора и партнера