Kalendar studiranja

Started by whatever, 22-10-2006, 23:10:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ksenija

kad se krece na fax,posle nove godine i kad pocinje drugi semestar?

hulio_salinas

nama rekose da 8. krecemo...

SPRING

Zar nije po zakonu 8. januar neradni dan?

hulio_salinas

ne pitaj mene... ne znam nase zakone.. to je luda kuca... to nama rekose na nekom predavanju valjda... 8. ili 9.... ne znam koji je nedelja...

SPRING

8. januar je ponedeljak... Ma dobro je i to, skupicemo 10 dana "odmora"... Sta su vam rekli, do kada traje rok? Ja sam danas isla do instituta za farmaceutsku hemiju da pitam kad ce da bude ispit i asistentkinja mi je rekla kako jos ne znaju, ali kako ce biti dva termina, pa kontam da nema sanse da rok traje do 8. februara (kako sam ranije napisala  :stid:)

hulio_salinas

za rok nam nista nisu rekli.... cim  saznam(o) nesto... javljam...

dona

bred kao sto sam obecala zvala sam neke prijatelje sa saobracajnog faxa da me upute na studente koji se bave organizacijom kalendara i oni mi rekose da tu nema nikakve filozofije, naime po njihovom iskustvu od 2000.god oni znaju raspored ispita za godinu dana unapred ali zahvaljujuci profesorima koji se nadju i dogovore.takva praksa je verovatno bila i pre 2000.god. sto znaci da malo vise treba da budemo zahtevniji.
slazem se da treba da cenimo njihovo vreme,ali takodje i oni nase.

Darker

Pa mislim da bi se tim kalendarom doprinelo ceni i jednog i drugog vremena:-)

Bred

Ostaje da cuejmo ove iz organizacije. (studentske).

pereca

U principu i kod nas bi trebalo to dosta ranije da se zna.
Postoji vece svake godine, koje se dogovara oko termina ispita.
Kad bi se oni sastajali na vreme, na vreme bismo dobili i rasporede.

Naravno, ima tu zackoljica, jer se uklapaju svi ispiti na faksu, samo 4 amfiteatra, pa prakticni ispiti i laboratorije...(glupo je rezervisati veliki amfiteatar ako ce na prakticnom proci malo studenata...)
Ali nije to u velikoj meri drugacije od ostalih fakulteta, samo se treba malo bolje organizovati.
Ja kad sam upisala fakultet, mi smo imali rasporede ispita godinu dana unapred. A kasnije je iz meni nepoznatih razloga sve teze bilo to izvesti.
U jedno sam sigurna: uvek se apeluje na clanove veca godina da to na vreme urade. Ali onda svi imaju svoje razloge kasnjenja  :roll:

Bred

Sad treba pokusati sa novim rukovodstvom  :wink: :)

pereca

Da, da.
Odmah nagrnuti i zuzeti svoje mesto.