Radije sedi za kompjuterom!

Started by hulio_salinas, 27-01-2007, 07:48:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Radije sedi za kompjuterom!
Izvor: Krstarica.com



®enama ume te¹ko da padne kad njihov dragi na ne¹to obraæa vi¹e pa¾nje nego na njih. Ako se radi o poslu, jo¹ i nekako, ali ideja da mu¹karac u nekom trenutku radije igra kompjuterske igre nego provodi vreme s njima izludeæe gotovo svaku ¾enu.

Kada se radi o dru¾enju sa prijateljima, dobro, to i nije tako te¹ko razumeti. ®enama je jasno da njihov dragi ima svoje prijatelje kao ¹to one imaju svoje prijateljice i, ba¹ kao ¹to one vole da kafeni¹u i ¹opinguju sa prijateljicama, tako i on voli da sa ortacima pije pivo i igra basket (ili, u fizièki manje aktivnoj varijanti, da pije pivo i gleda prenos utakmice). Shvataju ¾ene, mada neke nisu ba¹ odu¹evljene time, da je njihovom dragom potrebno jo¹ poneko ljudsko biæe sem njih. Ipak, da se tako "zalepi" za obiènu ma¹inu? Zbog èega on to radi?

Kao prvo, kompjuter je mu¹karcima igraèka - obavljaæe oni i posao na njemu, naravno, ali kompjuter spada u tehnièke igraèke. A mu¹karci vole svoje igraèke. Kao drugo, kompjuterska igra je neka vrsta takmièenja, bilo sa ma¹inom, bilo sa nekim drugim igraèem preko Interneta. Igra se ne mo¾e prekinuti u bilo kom trenutku - taènije, mo¾e, ali onda igraè najverovatnije gubi. A niko ne ¾eli da izgubi.

Osim toga, dok mu¹karac poku¹ava da pobedi u igri, skaèe mu nivo testosterona, zbog èega æe ¾eleti da nastavi da igra i nièemu i nikome neæe dopu¹tati da mu skrene pa¾nju - ukljuèujuæi i svoju nagu devojku. I, ¹ta tu devojka da uèini?

Ne vredi joj da se ljuti i svaða zbog toga, ni¹ta neæe postiæi. Njemu bi zaista bilo te¹ko da prekine igru dok mu nivo testosterona skaèe, a ako bi bio prinuðen da je prekine, bio bi mrzovoljan i neraspolo¾en zbog toga, nimalo prijatan kao dru¹tvo. Bolja je ideja saèekati da se konaèno sam udalji od kompjutera - a potom iskoristiti ¹to mu je testosteron povi¹en kako bi se igrale neke druge igre.

Darker

©to me podseti na onaj extra klip sa balvanom koji kupi devojku, hahahhahahaha

lycos

e,pre 4 godine,kad sam visio sa drustvom po igraonicama posle skole,urezala mi se jedna slika u glavu_lik sedi,igra 'mafiu',mator,znam ga, 80 godiste..riba ga ceka ispred,pije pice u kaficu,prilazi mu i pita kad ce zavrsiti..devojka,prelepa,san snova,bez zezanja,prelepa.. a on joj kaze ' mars bre u p.m ,pusti me da igram '  eee ,koji men*ol !!! kakva je bila to lepotica,jaooooj

Al-Jasmina

Zna se ko drnda konzolu u njihovoj kuci :>


ma bzvz...

Alnus Glutinosa

Quote from: lycos on 31-01-2007, 22:07:02
kakva je bila to lepotica,jaooooj
sigurno i pametnica!  :roll:

Wolf

Quote from: lycos on 31-01-2007, 22:07:02
e,pre 4 godine,kad sam visio sa drustvom po igraonicama posle skole,urezala mi se jedna slika u glavu_lik sedi,igra 'mafiu',mator,znam ga, 80 godiste..riba ga ceka ispred,pije pice u kaficu,prilazi mu i pita kad ce zavrsiti..devojka,prelepa,san snova,bez zezanja,prelepa.. a on joj kaze ' mars bre u p.m ,pusti me da igram '  eee ,koji men*ol !!! kakva je bila to lepotica,jaooooj
Ne mogu da verujem. Koja dileja...

Darker

ONA ili on?
Ja bih rekao - ONA!

lycos


Wolf

Da, da...Pogresio sam.
Koje dileje!

cvjetic

ma ta cura nije normalna sto sjedi i ceka matorog konja koji igra igrice!!!! :roll: :roll: :roll:
i jos dozvoli  sebi da je otjera u pm...
kakva budala...

Darker

Pa to i ja ka¾em, ona je luða od njega...

Morpheus

Quote from: Darker on 28-01-2007, 08:50:03
©to me podseti na onaj extra klip sa balvanom koji kupi devojku, hahahhahahaha
Aha,strasno dobar klip!