Ignori¹u, kinje i omalova¾avaju mu¹karce

Started by Bred, 26-02-2007, 14:20:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mikele

@ЛБ
Па какав је то мушкарац ако га жена бије?У реду,ако се не слажемо,жено купи прње и правац код своје мајке.И крај приче.Наравно,није то све тако једноставно,али ако већ никако не иде,онда је епилог такав.
А што се тиче уцена,тога више нема јер суд више не наседа на те приче и донет је нови закон по коме деца могу да се доделе и оцу,наручито ако је жена опичена,а оне које малтретирају мужа свакако то јесу(опичене).
Па када отац добије старатељство над децом,онда нико не може да га уцењује,а ни да га бије :K :K :K

willie the scot

meni je simpaticno...mislim,fizicko nasilje prema muskarcima od strane zena...ne znam...ne mogu da ga izvucem iz seksualnog konteksta nikako... :>ljubav boli,jbga....

lijepa bosanka

*mikele
mene stvarno pogodila ne¹to ova tema....vjerovatno zato ¹to imam brata,i mnogo sam vezana za mu¹ku stranu familije.... Niko nikoga nema prava da bije i ucijenjuje....to je tako oholo i bezobrazno,ali de¹ava se,vjeruj....

mikele

Ма у потпуности се ја слажем са тобом.За физичко малтретирање следи кривична пријава и казне су сада стварно строге.
А када су у питању уцене,е то ми је тек мрак.То тек не подносим у било каквим ситуацијама,а наручито када су у питању деца. .grins. .grins. .grins.
Ја сам само хтео да објасним да је раније старатељство над децом скоро увек,у 99% случајева,додељивано мајци и онда су оне могле да уцењују очеве и тако то.
Али сада је другачија ситуација и старатељство врло лако може да добије и отац,наручито ако се утврди да је мајка хистерична и неуротична.
То је поента. :wink: :wink: :wink:
Позз за ЛБ :wave: :wave: :cvet :cvet :cvet

Masha

Ja se grozim nasilja kako fizickog tako i psihickog i ne razumem ni muskarce ni zene koji bilo sta od toga upraznjavju. Ucena mi je nesto najodvratnije sto postoji i ne zelim ni da komentarisem ljude koji to rade.

Bred

kao zakljucak-cuvajte se zenstvenih muzeva i brkatih zena :K

Darker

Quoteоне које малтретирају мужа свакако то јесу(опичене).
Ja bih u tom sluèaju rekao da su pre mu¾evi opièeni :hm Ipak bivaju opièeni od strane ¾ene :K
Quote from: Bred on 01-03-2007, 11:25:42
kao zakljucak-cuvajte se zenstvenih muzeva i brkatih zena :K
Jokete, zakljuèak-¾ene tra¾ite ¾enstvene mu¾eve - nikad neæete biti opièene :Bog :Bog

Al-Jasmina

Cula sam pricu o tetkinoj komsinici koja je radila kao sekretarica u nekom drzavnom organu vezanom za bezbednost i tamo su svi bili duzni da vezbaju karate i dzudo...

Elem ako se nacvrcana vrati kuci, preslozi muza i svekra ako je krenu smarati :K istina i oni su bili cvecke pa se na to gledalo kao na poetsku pravdu
Crnjak

U svakom slucaju,
da zene budu zene
a muskarci budu muskarci
i bez tabanja...

make coffee zeno, not war!  :cvet
jer za ljubav si stvorena
:)


mikele

Quote from: Al-Jasmina on 03-03-2007, 00:48:53
U svakom slucaju,
da zene budu zene
a muskarci budu muskarci
i bez tabanja...

make coffee zeno, not war!  :cvet
jer za ljubav si stvorena
:)


Е то си добро рекла,свако нека ради свој ''посао''  :> :> :>