Iron Maiden u Beogradu!!!!

Started by Korisnicko Ime, 16-01-2007, 11:21:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

Ma kakvo nakomanisanje :K
Bilo je ljudi koji su se ponapijali pre koncera na smrt, sto uopste ne kontam...pa je posle u prvim redovima bilo nenormalno nogo padanja i onesvescivanja...

Evo sta su svirali
...ehh... :happy:

1. Different World
2. These Colours Don't Run
3. Brighter Than A Thousand Suns
4. Wrathchild
5. The Trooper
6. The Reincarnation of Benjamin Breeg
7. For The Greater Good of God
8. The Number of The Beast
9. Fear of The Dark
10. Run To The Hills
11. Iron Maiden
--------------------
12. 2 Minutes To Midnight
13. The Evil That Men Do
14. Hallowed Be Thy Name

Sajam je bio malo problematican za ozvucenje, kao i obicno. Maideni ocigledno nisu nosili svoje. Inace sam mislila da Hala 1 ne moze nikako da se ozvuci, ali REM su svojevremeno dokazali suprotno... no, necemo da cepidlacimo :> :>

Phenomenon

Ja sam pao kod predgrupe, a nisam bio ni pijan ni nadrogiran. Samo zbog guzve. Najjaca stvar najava za Wrathchild...

Maslacak

Ne ne, ja mislim na one sto su se totalno onesvescivali, pa su ih iznosile devojke i drugari :> A to padanje pod naletom guzve je normalna stvar :K

Mada sam ja uspela da ostanem na nogama...dok sam bila napred (a gurala sam se pola sata da do tamo stignem)...a onda mi se smucilo da se samo guram, a nista ne cujem i ne vidim od guzve i vikanja, pa sam se sklonila odatle i popela se na neke stepenice gde se super i culo i videlo :happy:

Ariel

Ja sam bila skroz napred, sve sam i videla i èula, ja nemam problema sa gu¾vom...
...dugogodi¹nje iskustvo  :djavo 

a ¹to se tièe likova ¹to se prekinu i popadaju pre nego ¹to poène koncert... Samo napred ljudi!!!
(ne kapiram za¹to to rade al' kad popadaju ima vi¹e mesta za mene pa mi odgovara)  :lol3: :lol3: :lol3:

Darker

hahahahaha, pa dobro, mislio sam da æe takva biti set lista,ali ipak su to maiden-i... A kad se setim kako sam svojevremeno trèao na onog slepca od prvog pevaèa u Barutanu:-):-)

Phenomenon

Ja sam bio isto skroz napred. Moj najbolji drugar i ja smo vec pre 7-8 godina, kada smo pocinjali sa Maidenom, rekli smo da cim bude Maiden u Bg-u moramo biti u prvom redu. Dogurali smo do treceg. Ma bilo je fenomenalno!

Maslacak

E, tako sam nesto i ja planirala, ali sam isla s deckom koji je dolazio iz Novog Sada i ciji je bus opako kasnio, tako da smo mnoogo kasno usli...onda smo se probijali, i probijali... pa se vratili nazad jer je nazad bilo bolje u odnosu na to "napred, ali neki 10i red" :K :K
Ali ne bunim se uopste, bas mi je fenomenalno bilo!

Lady Jane

Ja sam visila sa ograde ceo koncert, sad me sve boli ukljucujuci i grlo, ali vredelo je  :)

Phenomenon

Probudio sam se jutro posle koncerta, neki kao rez mali na faci imam, sve me zivo bolelo, modrice po rukama... Da li je vredelo? Naravno da jeste!

Ariel

naravno da je vredelo... svaka ko¹èica me boli... joooj hoæu opet  :)

Vampire 666

Kao sto rekoh nekom juce... Posle koncerta sam se osecao kao ninfomanka koja je provela noc u muskom zatvoru: presrecno, zadovoljno i razvaljeno...

Ariel

 :116: :116: :116:

...nisi mogao bolje opisati...