Kad porastem biæu... portparol satanista!

Started by Roben, 24-03-2007, 23:00:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Kad porastem biæu... portparol satanista!

Na internet stranici Magija.com ovih dana mo¾e se naæi i posao, po¹to su hrvatski satanisti raspisali konkurs za portparola!

U oglasu, navode da u Hrvatskoj postoji vi¹e od 70 razlièitih satanistièkih i sliènih grupacija, a da se "neki neovla¹teno predstavljaju kao èlanovi Hrvatskog satanistièkog bratstva i sestrinstva, Luciferijanske crkve, Zelenih brigada i Hrvatske demonske zajednice".

Punoletne kandidate koji su spremni da se prihvate rizika da se "ubroje medju najpopularnije Hrvate", a nisu èlanovi spomenutih organizacija, pozivaju da im po¹alju svoje ponude, na adresu [email protected] i, verovatno, kratak CV.

Kandidati moraju ukratko odgovoriti za¹to smatraju da su kvalifikovani za mesto portparola.

Pol je nebitan, ali je po¾eljno je kandidat "stabilna osoba", s obzirom na to da je u njihovom radu, kako ka¾u, evidentna filozofija spaljene zemlje.

(MONDO)

Al-Jasmina

Znam ja neke , znam ja neke... bili bi idealni, i bojim se da bi nadrasli doticno udruzenje u nezadrzivoj expanziji :116:

Darker


Masha

Boze, sta sve necu procitati  :shock. Mada, sad znam ko su "najpopularniji Hrvati".