U Banjaluci plakati za nezavisnu RS

Started by Roben, 23-03-2007, 23:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

U Banjaluci plakati za nezavisnu RS

Aktivisti Srpskog narodnog pokreta "Izbor je na¹" su u petak u popodnevnim satima izlepili Banjaluku plakatima kojima najavljuju da æe 29. marta zvanièno predati zahtev Parlamentu RS da raspi¹u refrendum na kome bi se gradjani izjasnili da li su za izdvajanje Republike Srpske iz BiH.

Plakati su u ¾utoj, crvenoj i plavoj boji na kojima pi¹e "Recimo ne æutanju", "Podignimo glas za slobodu", "Za referendum", "Izdvojimo RS iz nametnute BiH", "Ne promeni grba i himne", "Ne prenosu ovla¹æenja RS na BiH" ...

Na plakatima u crno-beloj tehnici iscrtana je karta BiH na kojoj je ispisano na beloj "Nama na¹e", a na crnoj podlozi "Njima njihovo".

Na istom plakatu stoji tekst "Izdvojimo RS iz nametnute BiH".

Srpski narodni pokret "Izbor je na¹" je nedavno prikupio oko 50.000 potpisa gradjana, koji su se izjasnili za izdvajanje RS iz BiH.

(Tanjug)

vladimir

Daæe Bog, daæe Bog... :loptica :loptica :loptica

Roben


Darker

Daæe, ali nezavisno Kosovo, a koliko èujem, ovije dana pripajaju Srebrenicu Bosni, tako da...

Roben

мислиш федерацији Даре  :hmm
е тешко ће то извести у Сребреници има више Срба него Муслимана

Darker

ma f(p)ederaciji, meni to sve tamo zbrlj, pa se ni ne upu¹tam toliko, sorry... A ¹to ima vi¹e srba, podseti me na onaj vic...
Vozi Ratko Mladiæ taxi b92...
- Uði prijatelju, kako se zove¹?
- Sulejman
- A odakle si?
- iz srebrenice.
- Nemoguæe!!!!

Wolf

Danas sam bio u Banja Luci i nisam video
plakate i sad mi je zao...Poneo bih jedan sa sobom.

lijepa bosanka

Quote from: Wolf on 26-03-2007, 21:43:27
Danas sam bio u Banja Luci i nisam video
plakate i sad mi je zao...Poneo bih jedan sa sobom.
Sigurno si se lijepo proveo...taj kraj Srpske je ba¹ lijep... :wink: :wave:
I bilo bi ba¹ fora da si donio...


Quote from: Darker on 26-03-2007, 21:25:42
Daæe, ali nezavisno Kosovo, a koliko èujem, ovije dana pripajaju Srebrenicu Bosni, tako da...
Èula sam i ja prièu za Srebrenicu...mada to je kr¹enje Dejtona,tako da ako to mo¾e...onda bi trebalo i da mo¾e i referendum u Srskoj!!!!  :loptica