©mrkao sam pepeo svog oca

Started by Bred, 05-04-2007, 11:07:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: A. Novakoviæ |
©mrkao sam pepeo svog oca

Kit Rièards, gitarista „Stonsa“, ne prestaje da ¹okira javnost - u intervjuu za britanski magazin NME priznao je da je ¹mrkao pepeo svog pokojnog oca pome¹an sa kokainom! Takoðe, Rièards je izjavio da je umalo umro kada su mu svojevremeno u ©vajcarskoj dali drogu pome¹anu sa strihininom, kao i da pro¹le godine nije pao sa palme nego sa ¾buna.
- Najèudnija stvar koju sam poku¹ao da u¹mrknem? Moj otac. ©mrkao sam mog oca! On je kremiran i ja nisam mogao da odolim, pome¹ao sam njegov pepeo sa kokainom i u¹mrknuo! Mom ocu to ne bi smetalo, njega je i inaèe bilo ba¹ briga za sve. Kao ¹to vidite, sve je dobro pro¹lo, jo¹ sam ¾iv - izjavio je Rièards. Sa druge strane, portparol slavnog muzièara ka¾e da se Rièards samo ¹alio.
Inaèe, njegov otac je umro 2002. u 84. godini ¾ivota, ali ovo je samo jedna od Kitovih narkomanskih epizoda jer, kako ka¾e, najvi¹e se za svoj ¾ivot upla¹io kada mu je svojevremeno u ©vajcarskoj neko stavio strihinin u drogu!
- Bio sam totalno komatizovan, ali potpuno budan. Mogao sam da èujem ljude oko mene koji su vikali: „Mrtav je, mrtav je“, a ja sam sve vreme mislio: „Èoveèe, nisam umro“ - isprièao je kontroverzni gitarista koji tvrdi da je èista sreæa ¹to do sada nije umro od posledica drogiranja.
- Nisam toliko pretenciozan da bih mislio da sam besmrtan... Dugo sam bio prvi na listi ljudi koji æe najverovatnije umreti u narednih deset godina. Iskreno, bio sam veoma razoèaran kada sam ispao sa te liste. Pojedini lekari su mi govorili da imam jo¹ ¹est meseci ¾ivota, a ja sam bio na njihovim sahranama - rekao je Rièards koji je rok muzièare upozorio da nikako ne krenu njegovim putem jer, kako je objasnio, on se drogirao jer je to bio njegov naèin ¾ivota, a sada veæina ljudi misli da je kori¹æenje narkotika stil ¾ivota.
Takoðe, Kit nije propustio priliku da potkaèi problematiènog Pita Doertija koji je u vezi sa Kejt Mos, Rièardsovom prijateljicom.
- Savetujem mu da zaèepi gubicu i napusti Kejt. Iako ga ne poznajem, vidim da izaziva sudbinu, kao i Kejt. Ona voli da se igra sa lo¹im momcima, jednim, drugim, treæim... Badabing, badabom, ona æe pre¾iveti, momci æe umreti - smatra brbljivi Rièards.
Na kraju, Kit je otkrio ¹ta se (navodno) desilo pro¹le godine na Fid¾iju.
- Mediji su preuvelièali stvari, nisam se peo na palmu, nego sam sedeo na ¾bunu i nezgodno pao. Tokom operacije bu¹ilicom su mi otvorili lobanju i to je bilo interesantno iskustvo, naroèito za mog hirurga koji je video moje misli kako jure po mozgu! Imam i slike koje to dokazuju. Isekli su mi lobanju, prod¾arali mozak, izvadili sranje napolje, zatim ne¹to od toga i vratili, i to je to. J... ga, Kit Rièards mora sve jednom da proba - zakljuèio je neuni¹tivi gitarista.

blic

nasty girl


Darker

Ashes to ashes, dust to dust:-)

AquArius

Sve za publicitet...
Ce da kaze i da je g... jeo.


Masha


Al-Jasmina

Pa mora covek da privlaci paznju...
ne cudim se...
egzibicionist je mada mi je kul sto je bio na listi ljudi koji ce da umru za 10 godina :> e to je blesavo