Oslobodjen na osnovu falsifikovanog faksa

Started by Roben, 22-04-2007, 20:59:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Oslobodjen na osnovu falsifikovanog faksa

Uprava zatvora u Kentakiju gre¹kom je oslobodila jednog zatvorenika po¹to je dobila falsifikovani faks sa nalogom za njegovo otpu¹tanje. Nadle¾nima je trebalo dve nedelje da uvide gre¹ku.

Tekst faksa je imao gramatièke gre¹ke, nije bio na papiru sa zaglavljem, poslat je iz lokalne prodavnice me¹ovite robe, i u njemu je pisalo da Vrhovni sud Kentakija "moli" da se Timoti Rouz oslobodi.

Rouz (19), osudjen za napad na jednog starca, bio je u kazneno-popravnom i psihijatrijskom centru La Grend¾ na posmatranju. Otpu¹ten je 6. aprila, posle "molbe" pristigle falsifikovanim dokumentom.

Policija ga je kasnije prona¹la u kuæi njegove majke, a sada se vodi istraga ko je autor faksa.

Zaposleni u zatvoru nisu zapazili da je faks poslat iz prodavnice me¹ovite robe jer se od njih ne oèekuje da proveravaju poreklo faksa, izjavio je direktor centra La Grend¾ Greg Tejlor.

"To nije deo rutinske kontrole ali, naravno, da je neko bolje pogledao, mo¾da bi postavio nekoliko pitanja", naveo je Tejlor i dodao da gramatièke gre¹ke ne bi pobudile sumnju "jer su èeste".

(agencije)

Masha

#1
Tekst faksa je imao gramatièke gre¹ke, nije bio na papiru sa zaglavljem, poslat je iz lokalne prodavnice me¹ovite robe, i u njemu je pisalo da Vrhovni sud Kentakija "moli" da se Timoti Rouz oslobodi.
Hhahahah nista nije delovalo sumnjivo  :K

Roben

машо имај у виду да су то читали полицајци  :K
а они док укапирају прође доста времена

не кажу џабе "капира ко цветко милицајац" :luda

Smrda

Quote from: Roben on 22-04-2007, 21:57:02
машо имај у виду да су то читали полицајци  :K
а они док укапирају прође доста времена

не кажу џабе "капира ко цветко милицајац" :luda
:hmm :hmm
prv put cujem..hahhahahhahahhahahha

Masha

Quote from: Roben on 22-04-2007, 21:57:02
машо имај у виду да су то читали полицајци  :K
а они док укапирају прође доста времена

не кажу џабе "капира ко цветко милицајац" :luda
Hhahahaha, gde nadjose cvetko?