Letovanje u Crnoj Gori skuplje od Grèke

Started by Roben, 29-04-2007, 14:47:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Smrda

ni ja nisam bila zadovoljna ranije,
ali ono sto sam zametila je da se popravljaju...
skupi jesu,
ali...sluze..
naucili su da se prodaju...
i tako i treba...
niko nam nije kriv sto oni idu,a mi stojimo...

karta je bila 8000 u novembru mesecu,povratna..
sad koliko je ne znam

Al-Jasmina

Quote from: zoe on 30-04-2007, 23:38:29
Ајде, ајде, гледајте да још мало пљујете по ЦГ... :wall:
pa ko da oni nas hvale?
:trfr:

Nisam pljuvala, navela sam samo deo "asortimana" dozivljaja... :>
Drugim recima- obuzdala sam se

Kremenko

Sto se tice usluge-vise od 80% ljudi koji rade u kaficima i restoranima je iz Srbije(sezonci).Mislite o tome...

Girl

Kad Crnogorci nece da rade!!!  :) Jedino sto im je u rangu svih ostalih destinacija u svetu su - cene.

vuksa

bagra...oce da pare padaju sa neba :)
e pa i ja bi...ali izgleda da mi je neko stavio kisobran iznad glave

Darker

Pa pazi vako, mi smo ih vazda poredili sa Srbijom, po cenama, ¹to doðe bezobrazno skupo... ali onda ode¹ u Kroaciju, gde je sve duplo skuplje, Jevropa batistutice, pa onda skonta¹ da i nije ba¹ toliko skupo... sve je relativno... A tom skupoæom su poèeli da navlaèe ljubaznost i osmejke poslednjih godina, od èega mi se baca pegla... neki Turèin ili Egipæanin æe ti biti ljubazniji u kafiæu 3 puta... Mada i to je sve relativno...
poJenta je, da su generalno preskupi za uslugu, ali tako je veæina stvari u kapitalizmu+ove godine dolaze Stonesi... Pa ludi bi bili kad i smeæari ne bi profitirali od toga...

dirigent

Crnogorci imaju problem jer tamo bi svako da radi u kancelariji u drzavnoj sluzbi i prstom da ne mice , ako radi taj bez muke da zgrne pare , pa samo da sjedi i u kaficu i vrti mobilni

willie the scot


darusaz

Не знам. Ми никада са њима нисмо имали проблема након 2-3 дана упознавања особља и увек су према нама били као према својима, баш онако братски. :)

Мада проблем са водом стоји.

Bred

Samo cu navesti da jedna nasa agencija nudi letovanja u spaniji[mestu u kojem smo mi sad bili na apsolventskoj]na bazi 7 PUNIH pansiona za 360e pa vi uporedite :wink:

qwertz

Uvek izgubim puno zivaca u redu za vizu ispred Grcke ambasade! To sebi vise ne zelim! Kad god sam bio u Cg lepo sam se proveo, nikada nisam bio prezadovoljan ponudom, uslugom, cenama, ali daleko od toga da je bilo lose!