Main Menu

potreban stan

Started by _sanja_, 16-08-2007, 14:42:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

_sanja_

da li neko mozda zna postoji li neki stan za izadavanje u onom naselju prekoputa faxa?

philoserbiana

citaj hallo oglase,pa mozda i naletis na nesto

Bred

aman ljudi http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,9264.0.html !!!!

sanja, odes tamo i obidjes svaku boziju banderu , pogledas oglase , uzmes brojeve, zoves i vidis.
muke tantalove. :face:

_sanja_

bila sam vec...sve sto sam nasla na banderama bilo je izadjem sobu ili stan u kuci...meni to ne odgovara jer ne mogu da zivim sa gazdama u istoj kuci! sto se tice halo oglasa sve sto sam pozvala bile su agencije!ali bukvalno sve... na internetu sam isto nasla oglase neke i ista situacija: "dodjite da sklopimo ugovor i nacicemo stan"... joj ne znam sta da radim vise...

Bred

verujem i tebi. pazi postoje 2 mogucnosti-da trazis stan dalje od kumodraza pa cak i u zemunu i nbgu, tamo ih sigurno ima ili da ipak nekako svaris cinjenicu da ces morati sa gazdama. po meni je bolje ovo drugo resenje jer u I god imaces mnogo obaveza i bice ti potreban stan blizu.

vlada89

sta je bilo od onih ranijih,kad se neko smoli da izbaci oglase u okruzenju faxa (banjica,br.jerkovic,vozdovac)..stvarno je neomguce naci stan u tom okruzenju... :bljak:

_sanja_

a ako dobijem dom kada cu moci da se uselim ? odmah ili cu morati da cekam neko vreme?

Bred

#7
skoro odmah, ne bas taj prvi dan, zavisi kad je tacno raspodela i kad vi krecete. 1-2 dana sigurno neces imati gde.
mislim da je prosle godine raspodela bila u subotu a fax je pocinjao u ponedeljak i u ponedeljak je moglo da se useli.


Edit 27.8.07=> evo par oglasa tj brojeva telefona koje sam sakupio sa bandere ispred faxa pa vi zovite pa se raspitajte:
064/3501610
3945903
0637717956
:Z