Cipele sa stiklom na podesavanje

Started by nasty girl, 24-05-2007, 10:34:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl



Ukoliko obo¾avate ¹tikle, ali vam noge ne podnose celodnevno hodanje na visokim potpeticama, mo¾ete da odahnete.

U Filadelfiji su proizveli cipelu sa ¹tiklom koja po potrebi mo¾e da se pode¹ava, tako da æe ¾ene sada mnogo lak¹e moæi da vode '¾ivot na visokoj nozi'.

Ankete pokazuju da veæina ¾ena voli visoke potpetice, ali dosta njih u isto vreme ka¾e da izbegava da ih nosi zbog bolova u stopalima. Nakon èitavog dana provedenog na ¹tiklama, oseæaj je gotovo isti kao kada se hoda po vreloj povr¹ini.

Do sada su ¾ene bile primorane da biraju izmeðu lepote i udobnosti, ali ubuduæe to neæe morati da rade i dobiæe i jedno i drugo.

Naime, proizvoðaè obuæe iz Filadelfije Loren Handel napravila je ¹tikle od osam santimetara, koje veoma jednostavno mogu da se smanje na svega èetiri santimetra, a u tome joj je pomagao brat, koji je ortoped.

U kreiranju '¹tikli na rasklapanje', pomogli su im vrhunski italijanski struènjaci, a cena takvih cipela kreæe se od 260 do 305 dolara.

RTS

Masha

Ja bih jedne ovakve i to crvene bi mi bas dobro dosle  :happy:

malena

I ja sam odusevljena idejom,ja bih bele... Samo jos da pocnu da se prodaju kod nas i odah cu ih nabaviti...  :K