Iliæ: B92 kao istra¾ni organ

Started by Roben, 13-03-2007, 23:08:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

cvjetic

sve bi bilo mnogo bolje kad bi pokusali bar da saslusamo tudje misljenje...

ali to sto ti bred kazes nije jednostrano!ako aziraphale treba da nauci da saslusa tudje misljenje (citaj tvoje),onda i ti treba da naucis da saslusas (citaj njegovo) takodje! :police:

Bred

ja slusam i citam i ne prozivam druge zbog suprotnog misljenja...

cvjetic

hmmmm :hmm  nisam stekla takav utisak...

Bred


Masha

Evo da se vidi kako se doticni ministar ponasa ( samo jedan od mase njegovih ispada)
http://www.kobajagrande.com/citajmisacipele.wmv.html

dirigent

Pustite Welju na miru ... On je jeadn od onih koji u Srbiji rade konkretno ... kako to radi i koliko usput strpa para u dzep , je li seljak ili ne nije u ovom trenutku barem meni primarno.
     Mnogo su opasniji oni koji SAMO PrIcAjU i prodaju demagogiju o nekim `visim` ciljevima. Ti pucaju visoko i od njih nam zavise sudbine , a Welja je sitan igrac... Ako je drpio pare treba da ide u zatvor , ali i tamo cu ga se rado secati...
     

aziraphale

Quote from: dirigent on 10-06-2007, 09:09:48
Pustite Welju na miru ... On je jeadn od onih koji u Srbiji rade konkretno ... kako to radi i koliko usput strpa para u dzep , je li seljak ili ne nije u ovom trenutku barem meni primarno.
     Mnogo su opasniji oni koji SAMO PrIcAjU i prodaju demagogiju o nekim `visim` ciljevima. Ti pucaju visoko i od njih nam zavise sudbine , a Welja je sitan igrac... Ako je drpio pare treba da ide u zatvor , ali i tamo cu ga se rado secati...
     

ma, da, skroz si u pravu, mislim welja ipak samo kraducka, a posto pride ne siri demagogiju daj da mu podignemo jedan spomenik.

Masha

Niko ovde nije pricao o tome da li Velja kraducka niti je iko njega zbog toga osudjivao. Ima materijala i za to, ali svakako, sto se kraduckanja tice, nije ni prvi, ni poslednji, ni jedini. Ovde je rec o njegovom bahatom i nekulturnom ponasanju koje prevazilazi svaku meru i granicu. Ja se prostakluka i nevaspitanja gnusam bilo ko da je u pitanju, a da ne pominjem da jedan ministar ne bi smeo tako da se ponasa.

Bred

Quote from: dirigent on 10-06-2007, 09:09:48
Pustite Welju na miru ... On je jeadn od onih koji u Srbiji rade konkretno ... kako to radi i koliko usput strpa para u dzep , je li seljak ili ne nije u ovom trenutku barem meni primarno.
     Mnogo su opasniji oni koji SAMO PrIcAjU i prodaju demagogiju o nekim `visim` ciljevima. Ti pucaju visoko i od njih nam zavise sudbine , a Welja je sitan igrac... Ako je drpio pare treba da ide u zatvor , ali i tamo cu ga se rado secati...
     
:pljes:

Darker

Quote from: dirigent on 10-06-2007, 09:09:48
Pustite Welju na miru ... On je jeadn od onih koji u Srbiji rade konkretno ... kako to radi i koliko usput strpa para u dzep , je li seljak ili ne nije u ovom trenutku barem meni primarno.
     Mnogo su opasniji oni koji SAMO PrIcAjU i prodaju demagogiju o nekim `visim` ciljevima. Ti pucaju visoko i od njih nam zavise sudbine , a Welja je sitan igrac... Ako je drpio pare treba da ide u zatvor , ali i tamo cu ga se rado secati...
     

Jok, oni su mnogo bezopasniji, jer SAMO PRIÈAJU :wink:

A kraduckaju svi :wink: