Maturanti pretukli profesora na èasu

Started by Bred, 22-06-2007, 15:05:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

darusaz

Quote from: dirigent on 25-06-2007, 09:09:45
Deca su takva jer su prazna iznutra , pa nemaju nista drugo da podele u medjusobnoj komunikaciji sem ispraznih zezancija , agresije tipa Ja sam faca i sexa.
Браво!

wolfeitzckie

 Ја бих овакву терапију преписао појединим нашим професорима.

Bred

wolf, mi propagiramoo nenasilne metode resavanja sporova :wink:

wolfeitzckie

 Ма знам све, ја их такође не подржавам , мислим не бијем се и тако то, него се стварно осетиш немоћно пред величином неправде, бахатости и неодговорности појединих 'професора'. И све док не постоје неке институционални путеви решавања тих проблема (а тренутно реално не постоје), све док професори раде све, али баш све што им се хоће, све док не постоји било какво тело које ће контролисати рад професора ове ће се ствари све чешће догађати. Е сад, чини ми се да овај форум, и енергија људи који се овде окупљају ипак даје неку наду, помера ствари лагано набоље. Нека искуства, уосталом, као оно са бојкотом кафића, искуства са студентским ораганизовањем по неким питањима, чини ми се да показују одређену снагу које студенти могу представљати ако се окупе и организовано раде на остваривању својих права. Уосталом, нико ти неће дати чак ни оно што ти припада ако то сам не затражиш јасно и гласно, зар не?

Bred


Darker

"Blame Canada, blame Canada" ( iz filma South Park :wink:)