Pomahnitali Kinez ranio sedam Beogradjana

Started by mikele, 26-03-2007, 10:53:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

darusaz

Најтеже повређени Марко Ђурић (25) је како пише данашња дневна штампа, остао без три прста десне руке.  :( А с обзиром да му је Кинез оштетио и артерије на обе руке, рађена му је микрохирургија....  :ohwell:

За Кинеза у данашњој "Политици" пишу да се венчао из интереса како би добио наше папире. А текст на истој страни доноси и другу стану медаље, односно како се Кинези стално сусрећу са проблемима у  Србији.

Дневне новине "Правда" су покушале да добију званичан коментар ДКП Н.Р. Кине у Београду, али безуспешно.

vladimir

Ako ima na¹e papire, onda treba i da odgovara prema na¹im zakonima i da robija dugo, dugo...

Bred

mislim da je on psihicki oboleo. a m i kao da nemamo dovoljno psihicki bilesnih ljudi koji slobodno setaju gradom vec nam trebaju jos i kinezi. ja znam da cesto prolazim sremskom i da sam cesto u knezu pogotovo kad je lepo vreme i stavrno ne znam kako bih se ponasao da mi se, ne daj Boze, tako nesto desi............

mikele

Quote from: darusaz on 27-03-2007, 10:58:41
Најтеже повређени Марко Ђурић (25) је како пише данашња дневна штампа, остао без три прста десне руке.  :( А с обзиром да му је Кинез оштетио и артерије на обе руке, рађена му је микрохирургија....  :ohwell:
Остао без три прста?!!!! :ohman:
Не могу да верујем.Еееееееее коме ми дајемо папире :wall: :wall: :wall:

aziraphale

cekaj, cekaj.

ako baba ubije dedu sekirom zbog "kasandre", da li onda babu deportujemo u kinu?

Masha

Strasnoooooo!!!!! Ne mogu ni da zamislim kako se osecaju ti ljudi sto su ostali bez prstiju, noseva, cega vec u bezbrizboj setnji Knez Mihajlovom.  :wall:

Dukica

Quote from: aziraphale on 27-03-2007, 14:48:41


ako baba ubije dedu sekirom zbog "kasandre", da li onda babu deportujemo u kinu?

Да.Онда се баба враћа у Монголију.
И тамо јој се суди по свим законима
Хашког трибунала.
А Љовисна ће и даље бити овде да нас коље
и мучи!И Хуан Луис је неће спречити.
..деду,ко шиша.И њега ћемо депортовати
одакле је и дошао, а то је- Бутан!

darusaz

Марко Ђурић и малолетни В.Е. су најтеже повређени, мада је В.Е. прошао са контузијом главе и посекотином.

Кинез је наводно цео дан ишао ИТС-ом по Београду. Од почетне до задње станице и обратно. Такође, новине шпекулишу да су га неки наши момци претукли код Каленић а шре неколико дана.

Данас је мој тата возио жену која је била у Кнезу у недељу. Кинез се брзо предао полицији, чим су му се обратили он је бацио оружје и легао на земљу. Тако да је сам помахнитали Кинез био мањи проблем за полицајце, од наших клинаца који су се около окупили и хтели да линчују Кинеза....

katarina

Quote from: vladimir on 27-03-2007, 11:00:03
Ako ima na¹e papire, onda treba i da odgovara prema na¹im zakonima i da robija dugo, dugo...

a ko u ovoj zemlji robija "dugo, dugo..."?

Smrda

Quote from: aziraphale on 27-03-2007, 14:48:41
cekaj, cekaj.

ako baba ubije dedu sekirom zbog "kasandre", da li onda babu deportujemo u kinu?
mislis u Venecuelu???

samo mogu reci...
:wall: :wall: :wall:
:wall: :wall: :wall:
:wall: :wall: :wall:

vladimir

Quote from: katarina on 28-03-2007, 18:38:41
Quote from: vladimir on 27-03-2007, 11:00:03
Ako ima na¹e papire, onda treba i da odgovara prema na¹im zakonima i da robija dugo, dugo...

a ko u ovoj zemlji robija "dugo, dugo..."?

Moj kom¹ija Sava.I on je kasapio no¾em neke likove i sad je na robiji.A i kad ga puste na vikend, on bocne nekog. :hmm  Pa, k'o velim, kad mo¾e on, mo¾e i taj ludi Kinez... :hm

Roben

Quote from: vladimir on 29-03-2007, 11:10:05
Moj kom¹ija Sava.I on je kasapio no¾em neke likove i sad je na robiji.A i kad ga puste na vikend, on bocne nekog. :hmm 
стварно си ме насмејао с овим боцне неког  :siza: :siza:

katarina

sve ispod 50 godina robije za takve bolesnike nije dovoljno duuuugo

Bred

Obavezno leèenje za napadaèa
Izvor: Beta 
Beograd -- Kineski dr¾avljanin koji je u martu napao sluèajne prolaznike u Beogradu osuðen na obavezno psihijatrijsko leèenje.

Dr¾avljaninu Vang Ling Liju, koji je krajem marta no¾em povredio pet osoba u centru Beograda, I op¹tinski sud u Beogradu odredio je meru obaveznog psihijatrijskog leèenja u zdravstvenoj ustanovi, a zabranjen mu je ulazaka u Srbiju u narednih 10 godina.

"Okrivljeni je dela koja mu se stavljaju na teret izvr¹io u stanju neuraèunljivosti, pa nije bio svestan svojih postupaka", rekla je sudija Danica Kosovac tokom juèera¹njeg izricanja presude, prenosi Politika.

Vang Ling Li je 25. marta uzeo no¾ za seèenje mesa sa pulta grila Sat u Sremskoj ulici, istrèao na ulicu i potom napao nekoliko sluèajnih prolaznika. Jedan od njih te¹ko je povreðen i zadobio je povrede lobanje tetive leve ruke, a amputirana su mu tri prsta.

blic