ko je od bruco¹a konkurisao i na medicini?

Started by bojana_c, 08-07-2007, 14:04:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bojana_c

na stomatologiji se toliko ispomerala rang lista da se 272-gi upisao na budzet, ¹to znaèi da se lista pomerila za 162 mesta i to ona budzetska,zato me interesujekoliko èe biti pomeranja na medicini,da li se neko od vas nalazi na njihovoj rang listi........



LISTE ÈEKANJA NE GUBITE NADU!

Girl

Ne znam koliko odgovaram na pitanje, ali ja stvarno ne znam nikog ko je konkurisao i na farmaceutskom f. i na medicinskom, a znam ih, onako,  prilican broj. Uglavnom su ili odmah konkurisali, pored farmacije, na tehnoloski, ili ce tamo prebaciti bodove. Ako neko vise zna....

bojana_c

Hvala vam u svakom slucaju, svaka pomoc je dobro dosla,ko,
jos jednom cu da ponovim da je jako bitno da oni koji su na list cekanja budu na prozivci,koja je sutra.


SRECNO SVIMA!!!!!!!!!!!!!

_sanja_

na medicini i stomatologiji se polagala biologija i hemija..tako da su se svi uglavnom prijavili na oba jer se isto uci za prijemni... cisto sumnjam da je neko pored  hemije i matematike ucio i biologiju... mada moja drugarica sa medicine je 20 ispod crte za budzet i nada se da ce upasti,verovatno ce se i tamo dosta toga promeniti!

Loptica

Jedna moja poznanica je upala na budzet na medicini,stomatologiji i farmaciji, i odlucila se za medicinu...

Bred

[off]ja znam da su na fonu liste se pomerile za 100[i slovima-sto]mesta[/off]

mikele

Ја мислим да је мало таквих јер се полажу различити предмети,док се на медицини и стоматологији полажу исти предмети(хемија и биологија),тако да је доста људи полагало на оба факултета.Али са фармације је мало било таквих.

bojana_c

Kako ste pro¹li danas na prozivci,koliko se pomerala lista?
Mnogo sam zahvalna svima koji su bili voljni da mi odgovore!

V E L I K I   P O Z D R A V!!!!!!!!!!!

Girl

#8
Troje je odustalo sa budzeta, jednu su prozvali da bude na budzetu, ali nije bila tu. Sa samofinansiranja je odustalo njih 15-ak, jos nisu bili neki sa liste cekanja, tako da je upala na samof. i devojka oko broja 290. Kad su videli da je ostalo jos dva mesta na samofinans. na biohemiji, pitali su odmah sledeceg sa liste za farm. smer da li hoce na biohemijski smer. I to je popunjeno.