Manje interesovanje za Crnu Goru

Started by Bred, 30-06-2008, 16:13:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

 :funny: :lol3:
ovo bi moglo da ide u viceve ...  :>:

frckica-j

Da zna¹ da bi! I ja sam mislila da je vic, ali su mi se zakunili da nije. Veæ da je istina.

Kamicak

Mozda je bilo za nijansu manje ljudi ( Kotor, Budva,podrucje HN i okolna mestasca)nego prosle godine, ali daleko je to od puknute sezone..Prvi put sam otisla u Grcku ove godine i odusevila se, more i plaze se ne mogu porediti sa onima u CG

bibi

Ja sam bila i prosle i ove godine u Becicima,ali mislim da vise necu.
Ne mogu da se uporede prosla i ova sezona.Na setalistu uvece jos i ima ljudi,a plaze preko dana ni 40% ispunjene.Budva je uvece standardno puna zbog izlazaka i vise je bilo mestana i policajaca nego samih turista.Sutomore je bilo popunjenije,ali samo zbog jeftinijeg smestaja. :dole:

frckica-j

Uh Sutomore! Tu me vezuju neka lijepa sjeæanja. Jesi li bila na pla¾i Mali maljevik? Dodu¹e, èujem da se vi¹e tu ne mo¾e uæi ako nisi gost hotela. A nekad je bila mala, divlja pla¾a sa kozjom stazicom do mora, ali sa vodom tako èistom da se mogla piti (da nije slana naravno :K2:). Ali i to su bila druga vremena!  a005

bibi

#20
Isla sam na jednu sto nema prilaz sa kopna,vec smo morali brodicem od Canja,ali ne secam se kako se zove,posto je to bilo davno,pred pocetak osnovne skole... :)):
Inace,secam se da je plaza bila prelepa,a voda jos lepsa,ali ostale su samo uspomene.... :ohwell:

zerocool

Quote from: bibi on 18-09-2008, 17:03:32
Isla sam na jednu sto nema prilaz sa kopna,vec smo morali brodicem od Canja,ali ne secam se kako se zove,posto je to bilo davno,pred pocetak osnovne skole... :)):
Inace,secam se da je plaza bila prelepa,a voda jos lepsa,ali ostale su samo uspomene.... :ohwell:
To je kraljicina plaza. Znam da se jos jedna zove tako, ali je ova nazvana tako jer se kraljica Milica tu kupala, a ona mala uvalica je bila za poslugu. To je meni jedina plaza koja je lepa u C G, a super je i zbog polozaja stena, kamencica, jer nakon suncanja dobijete neku lepu, zlatnu boju. Moze se prici i peske, preko brda, a to je onda kad nema brodica, a tada je i plaza pusta, e to je dozivljaj, ali ipak nikad vise

Enea

^^^^^
Jedina plaza zbog koje sam se ikada vracjala u CG.
Da kachim slike? =))
Ipak, nikad vishe.


@ frcjka
Mali maljevik? Choveche tu se izliva kanalizacija.
Na "velikoj" Maljevik, nikad bolje zurke!

U tom pojasu, obozavana je bila i Red Beach!

Ah.

Poslednji put, iz CG nismo mogli da se vratimo. Tada, celi antibiotski spektar nije uspeo da otkloni ono nshto sam tamo mutirano pokupila. Na kraju smo jedva nashli neki bas koji je ishao preko Kosova. A toliko puta smo je celu CG, chak i auto stopom sa rancem na ledjima, uzduz i popreko prekshli.
Nikad vishe.

frckica-j

Kanalizacija? Ma jok! Mo¾da se nija tako zvala! Èini mi se da jeste, ali opet nisam sigurna. Davno je bilo. Uglavnom kanalizacije nije bilo. Samo je¾eva koliko je bilo èisto!  :K2:

Bred

ako je toliko dobro kao sto pricate, kaci slike ovde => http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/board,67.0.html