Ceda: Kostunica 'oce da me ubije

Started by Bred, 21-06-2007, 12:43:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

*


Bred

A ti D stavrno mislis da kampanja ima mnogo veze sa tim sta ce , Ceda u konkretno slucaju, stvarno raditi kad dodje na vlast tj udje u parlament? :hm

Darker

Ajde ovako, po¹to me ne kapira¹, dakle kad ti Ko¹tunjavi predstavi svoj politièki program - i to je kampanja :wink:
©ta æe Èeda da uradi kad uðe u parlament: ni¹ta! To ¹to je on obeæavao je samo u sluèaju da dobije vlast. A u parlamentu se pita kao ¹to se i radikali pitaju :wink:
A ¹to se reklame tièe, i ona je bila najbolja od svih stranka, a i vidi se da je ciljna grupacija bila: mladi od 18 do 30 god.
E sad, malo su proma¹ili ¹to neko i sa 25 nije mlad :plez

Bred

I dobro, onda mi objasni zasto si ti za njih glasao ako si svestan da kampanja nema veze sa tim sta ce zaista da rade kad doju na vlast u bilo kom obliku?

Darker

Iz istog razloga zbog koga bi ti glasao za Dss :wink:
Kampanja su lepe zelje,kod svih bez izuzetka!Kod Ldp-a su mi se te lepe zelje svidele vishe nego kod ostalih i pruzam podrshku tome :wink:

Bred

Ne, ja znam tacno kad za koga glasam a ponajmanje za to gledam reklame :wink:
p.s. ne glasam ni za dssa :wink:

trinity

Mene samo interesuje da li ima nekog ovde ko ce da prekine ovu bezpotrebnu raspravu mislim da ste u off-u mada posto se raspravljaju supermod i admin to ce biti malo tesko
Ja ne volim Cedu ali mislim da se opravdano boji za svoj zivot, zivi bili pa videli, uradio je najbolju mogucu stvar jer je javno optuzio vlast za to i sad oni moraju vise od njega samog da ga cuvaju zbog ''lose reklame''
Bila sam svedok protesta koje je Ceda vodio, nisam ucestvovala, ali on je jedan od najzasluznijih sto je protest uspeo.
Zao mi je samo sto mnogi ljudi u ovoj zemlji imaju pravo glasa, a nemaju pojma za koga glasaju i naravno protiv koga. Da bi bio ubedjen da glasas za prave treba da se upoznas sa programom svih stranaka pa da se onda opredelis, slazem se da je licni utisak uvek presudan.
Ja bih od svih najvise volela da LDP i Ceda ne postoje, ali nazalost postoje i imaju ''dovoljan'' broj biraca pa bi trebalo bar malo da se postuje.
P.S. Bred samo da znas Ceda ima ljude koji obilaze forume i citaju ko ga pljuje i govori da je narkoman i onda ubijaju administratore foruma, kao i korisnika koji je to napisao, tako da ti savetujem da sto pre i ti napravis konferenciju za stampu i tako se odbranis evo ja cu ti je organizovati samo da li ti vise odgovara Hayat ili Inter?